شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 128119 | |

معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست مشترک با جامعه مهندسان مشاور با تاکید بر این مطلب که درگفت وگو در موضوع ارجاع پروژه‌های شهری از حاشیه‌سازی پرهیز شود، گفت:

معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست مشترک با جامعه مهندسان مشاور با تاکید بر این مطلب که درگفت وگو در موضوع ارجاع پروژه‌های شهری از حاشیه‌سازی پرهیز شود، گفت: در معاونت معماری و شهرسازی در صدد هستیم تا طرح‌های آتی با رویکردهای جدید وزارتخانه و بر مبنای بازآفرینی شهری، تهیه  شوند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدسعید ایزدی گفت: نحوه ارجاع کار که دغدغه جامعه مهندسان مشاور است دغدغه‌ای عمومی است، در عین حال، در ارجاع کار، شاهدیم که شرکت بازآفرینی شهری به گفته و تایید مدیرعامل آن از شفافیت لازم در واگذاری طرح‌های بازآفرینی  برخوردار است.

معاون معماری و شهرسازی تصریح کرد: به شدت از مباحثی که ممکن است برخی بخواهند از ارایه آنها حاشیه‌سازی‌هایی داشته باشند پرهیز می‌کنیم و به همین دلیل با جلسات مشترکی که با اعضای حرفه داریم سعی داریم تا مسائل و مشکلات را حل و فصل کنیم. ایزدی تصریح کرد: آمادگی داریم گفت وگوها را با کمک حرفه به نتیجه برسانیم و بتوانیم در درازمدت با تداوم این روش، گام‌هایی رو به جلو برداریم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران