شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 123758 | |

مدیرکل فرودگاه اصفهان گفت: با مشارکت کمیسیون گردشگری، استانداری و فرودگاه اصفهان به دنبال برقراری یک مسیر پروازی به آلمان هستیم.

مدیرکل فرودگاه اصفهان گفت: با مشارکت کمیسیون گردشگری، استانداری و فرودگاه اصفهان به دنبال برقراری یک مسیر پروازی به آلمان هستیم. به گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، حسن امجدی مدیرکل فرودگاه اصفهان گفت: در این رابطه کمیسیون گردشگری اصفهان و استانداری با موضوع فرودگاه اصفهان در حال رایزنی و هماهنگی برای ایجاد یک مسیر پروازی به اروپا به ویژه آلمان هستند و یک‌سری بازاریابی‌ها هم انجام و اطلاعات مورد نیاز کسب شده است؛ تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی داخلی هم در این زمینه اعلام آمادگی کرده‌اند. او با بیان اینکه این موضوع هنوز در مرحله پیگیری قرار دارد و به نتیجه قطعی نرسیده است، گفت: برخی شرکت‌های هواپیمایی آمادگی خود را با این شرط اعلام کرده‌اند که بخشی از مسافران هواپیما توسط آژانس‌های اصفهان به‌طور چارتری تامین شود.

امجدی همچنین درباره پروژه‌های در دست اقدام این فرودگاه گفت: یکی از مهم‌ترین پروژه‌ها که از سال گذشته ادامه پیدا کرده، اجرای فاز دوم توسعه سالن ترمینال خارجی از ۶هزار مترمربع به ۱۵هزار مترمربع است که به همراه پروژه موتورخانه جدید این ترمینال و ساختمان CIP تا دی ماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران