شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 120225 | |

محسن پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیک ۹۶ تا نیمه اول اردیبهشت ماه تمدید شد.

محسن پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیک ۹۶ تا نیمه اول اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا، پورسیدآقایی در یک نشست خبری که برای تشریح جزئیات طرح ترافیک جدید برگزار شد، گفت: هنوز بخشی از ثبت‌نام‌ها کامل نشده بنابراین به‌دلیل همراهی با مردم اجرای طرح ترافیک جدید به ١٥ اردیبهشت موکول شد.

وی با بیان اینکه این زمان تمدید نمی‌شود، تصریح کرد: باید سامانه را یکجا روشن کنیم و بنا به درخواست سازمان و... این زمان تمدید شد و دیگر تمدید نمی‌شود.

پورسیدآقایی درباره ورود دیوان عدالت اداری به موضوع طرح ترافیک گفت: روزانه صدها شکایت به دیوان عدالت اداری وصول می‌شود و فردی هم درمورد گران شدن طرح ترافیک شکایتی را مطرح کرد که این مساله به معنای لغو نیست. وی با بیان اینکه به من هم اطلاع داده شد که چنین شکایتی رسیده است، تصریح کرد: حق هر شهروند است که اگر ایرادی در مورد مسائل می‌بیند به دیوان عدالت اداری شکایت کند و چون حدس می‌زدیم که این اتفاق می‌افتد از قبل اطلاعات و مستندات را دراختیار دیوان عدالت اداری گذاشته بودیم، اما مجددا خواهان توضیحات بیشتر بودند که برای آنها ارسال شد.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه به نظر می‌رسد این مساله بزرگنمایی شده است، گفت: مثل این است که یک نفر را در دادستانی بازداشت کنند اما تیترهای مختلفی زده شود.

وی با بیان اینکه اگر شکایتی صورت نگیرد دیوان عدالت اداری قانونا وارد نمی‌شود، گفت: البته این شکایت از مصوبات شورای شهر است که رسیدگی به آن پیچیده و مشکل است و حتی کمیته تخصصی متشکل از قضات و... تشکیل می‌شود. ولی به نظر می‌رسد جوسازی شده است و حتی شاید بخشی از ثبت‌نام دیرهنگام نیز به این دلیل بود که صبر کنیم ببینیم چه می‌شود.

در همین حال، محمدحسین مقیمی استاندار تهران با اشاره به نظارت استانداری بر روند اجرای مراحل طرح ترافیک جدید شهرداری تهران تاکید کرد: درصورت بروز مشکل برای شهروندان در جریان اجرای طرح ترافیک جدید استانداری ورود خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، مقیمی در جمع خبرنگاران گفت: طرح ترافیک جدید شهرداری تهران در شورای ترافیک تهران و شورای شهر تهران به تصویب رسیده است و فرمانداری تهران نیز این طرح را تایید کرده است، از این رو، کلیات آن پذیرفته شده است. بی‌تردید استانداری تهران در جریان اجرای مراحل این طرح قرار دارد و بر آن نظارت دارد. وی تاکید کرد: در صورتی که این طرح برای شهروندان در اجرا مشکلاتی را فراهم کند، قطعا استانداری ورود پیدا می‌کند و تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران