شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 116657 | |

مدیریت امامزاده ابوالقاسم علی‌بن‌زین‌العابدین واقع در ده‌ونک در واکنش به اظهارات قاسم میرزایی‌نکو نماینده مجلس مبنی بر ساخت سونا و جکوزی ۳۰ میلیاردی در زیر این امامزاده گفت

مدیریت امامزاده ابوالقاسم علی‌بن‌زین‌العابدین واقع در ده‌ونک در واکنش به اظهارات قاسم میرزایی‌نکو نماینده مجلس مبنی بر ساخت سونا و جکوزی ۳۰ میلیاردی در زیر این امامزاده گفت: این سونا و استخر در مجموعه‌ فرهنگی جنب امامزاده ساخته شده است و تاکنون نزدیک به 14میلیارد تومان برای ساخت این پروژه هزینه کرده‌ایم که با توجه به ابعاد پروژه رقم قابل توجهی نیست، این در حالی است که این نماینده مجلس بر اظهارات خود اصرار دارد و تاکید کرد  که من این اطلاعات را از خودم درنیاوردم، گزارشی است که شهرداران منطقه برای شهرداری تهیه کرده‌اند و اعلام شده مستنداتش را هم تحویل نجفی داده‌اند.

به گزارش ایلنا، روز دوشنبه خبری مبنی بر صرف 30میلیارد تومان برای ساخت یک سونا و جکوزی زیر یک امامزاده توسط قاسم میرزایی‌نکو عضو فراکسیون امید مجلس منتشر شد. بر اساس این خبر امامزاده‌یی واقع در ده‌ونک 30میلیارد تومان برای ساخت سونا، استخر و جکوزی هزینه کرده و این فقط نمونه‌یی از هزینه‌ها و کمک‌هایی است که شهردار گذشته صرف نهادهای فرهنگی خاص کرده است. هزینه‌یی که به نظر این نماینده مجلس خارج از چارچوب و اصول است. با این حال مسعود مهدوی‌پویا، مدیریت امامزاده ابوالقاسم علی‌بن‌زین‌العابدین (قاضی صابر) در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص اظهارات این نماینده مجلس گفت: مایه تاسف است در کشور ما که بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل‌بیت افراد باید صادق باشند، نماینده مردم چنین دروغ و تهمتی بگوید. نه تنها در این منطقه بلکه در مناطق دیگر هم‌چنین کاری انجام نشده است. زمین وقفی را جنب امامزاده به خاطر منفعت عامه از اوقاف گرفتیم. این مجموعه برای استفاده عموم مردم در ده‌ونک اختصاص دارد و می‌توانید حتی از مجموعه فیلمبرداری هم کنید. مهدوی‌پویا گفت: ما اصلا زیر امامزاده را دست نزدیم بلکه در زمین کناری امامزاده سه طبقه پایین رفته‌ایم. یک قسمت پارکینگ، آشپزخانه امامزاده، بسیج، دارالقرآن، سالن ورزشی و یک بخش نیز به استخر اختصاص دارد. او اختصاص رقم 30میلیارد تومان برای ساخت مجموعه را دروغ دانست و گفت: اسناد موجود است و یک شرکت خصوصی بسیار منظم و قوی در این پروژه کار کرده است و تاکنون نزدیک به 14میلیارد و خرده‌یی تومان برای ساخت این پروژه هزینه کرده‌ایم که با توجه به ابعاد پروژه رقم قابل توجهی نیست.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران