شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 108673 | |

رییس کمیته نامگذاری شورای شهر چهارم تهران با اشاره به اینکه شورا در دوره قبل مصوبه‌یی برای تغییر نام خیابان شهید مطهری نداشته است، گفت: تغییر نام خیابان شهید مطهری به نام شهدای ناجا غیرقانونی است.

رییس کمیته نامگذاری شورای شهر چهارم تهران با اشاره به اینکه شورا در دوره قبل مصوبه‌یی برای تغییر نام خیابان شهید مطهری نداشته است، گفت: تغییر نام خیابان شهید مطهری به نام شهدای ناجا غیرقانونی است.  به‌گزارش تسنیم، روز گذشته با حضور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، سمیه حاجوی شهردار منطقه 7، قائم‌مقام و جمعی از معاونان و مدیران منطقه 7، حد فاصل خیابان دکتر شریعتی تا خیابان شهید صیاد شیرازی به‌نام شهدای ناجا نامگذاری شد.  

در حالی این نامگذاری انجام شده که به گفته مجتبی شاکری رییس کمیته نامگذاری شورای شهر تهران در دوره چهارم، شورا در دوره گذشته مصوبه‌یی برای تغییر نام این خیابان نداشته است.

وی تصریح کرد: تغییر نام هر معبر باید براساس مصوبه شورای شهر تهران باشد و اقدام یادشده غیرقانونی است.  به گزارش تسنیم، این در حالی است که در دوره جدید شورای شهر تهران نیز هنوز کمیته نامگذاری تشکیل نشده و قاعدتا مصوبه‌یی نیز برای تغییر نام نداشته است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران