شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 106213 | |

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو مجوز ۳۶ دفتر خدمات مسافرت هوایی و تعلیق فعالیت ۴۷ دفتر ‌در بازرسی‌های سازمان هواپیمایی کشوری ‌در سال جاری خبر داد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو مجوز  ۳۶ دفتر خدمات مسافرت هوایی و تعلیق فعالیت  ۴۷ دفتر ‌در بازرسی‌های سازمان هواپیمایی کشوری ‌در سال جاری خبر داد.

‌به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده بیان کرد: از ابتدای فروردین‌ ماه تا اواسط مرداد امسال، به 403 مورد شکایات انجام شده از طریق سامانه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری از شرکت‌های هواپیمایی و 281 شکایت از دفاتر خدمات مسافرت هوایی رسیدگی و اقدامات لازم انجام شده است.

وی افزود: در بازرسی‌های مستمر و موردی کارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات هوانوردی سازمان از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تهران و شهرستان‌ها مواردی از جمله عدم تمدید ضمانتنامه، عدم احراز شرایط راه‌اندازی پس از تعلیق در مدت تعیین شده و از همه مهم‌تر عدم توجه به اخطارها و دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشوری محرز شد.

به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، این بازرسی‌ها به لغو مجوز 36 دفتر و تعلیق 47دفتر خدمات مسافرت هوایی منجر شد که از این تعداد، لغو مجوز

12 دفتر و تعلیق 15 دفتر مربوط به استان تهران و مابقی از شهرستان‌ها بوده است.

جعفرزاده اضافه کرد: در این مورد نیز عدم حضور مدیرعامل و مدیرفنی، تغییر مکان بدون تایید سازمان هواپیمایی کشوری، گرانفروشی و صدور بلیت No record (بدون اختصاص صندلی) هم ازجمله عوامل تعیین‌کننده در لغو یا تعلیق این دفاتر از ابتدای سال 96 تاکنون

به شمار می‌رود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران