شماره امروز: ۵۴۷

| | |

به استناد مصوبه مجمع عمومی عادی ۲۵ تیرماه سال جاری و در جلسه ۳۰ آبان ماه هیات‌ مدیره ذوب آهن اصفهان دو عضو هیات‌مدیره این شرکت تغییر کرد.

تغییرات در ترکیب هیات‌مدیره ذوب‌آهن اصفهان

دو عضو هیات‌مدیره ذوب‌آهن اصفهان تغییر کرد

به استناد مصوبه مجمع عمومی عادی ۲۵ تیرماه سال جاری و در جلسه ۳۰ آبان ماه هیات‌ مدیره ذوب آهن اصفهان دو عضو هیات‌مدیره این شرکت تغییر کرد.  براساس تصمیمات هیات‌مدیره شرکت، مهدی کوهی به نمایندگی از شرکت فراورده‌های نسوز ایران به عنوان رییس، ایرج رخصتی به نمایندگی از هلدینگ سرمایه‌گذاری صدرتامین به عنوان نایب‌رییس و مدیرعامل، مهرداد تولاییان به نمایندگی از شرکت توسعه معادن پارس تامین به عنوان عضو، مجید کریمی‌ریزی به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری صباتأمین به عنوان عضو و محسن زیوه به نمایندگی از شرکت پویش بازرگان ذوب‌آهن اصفهان به عنوان عضو هیات‌مدیره ذوب‌آهن اصفهان انتخاب شدند. آیین تودیع و معارفه دو عضو اسبق هیات‌مدیره ذوب آهن اصفهان در محل هلدینگ صدرتأمین با حضور مسوولان این هلدینگ و اعضای هیات‌مدیره شرکت برگزار شد. در این آیین با تقدیر از زحمات منصور یزدی زاده، رییس و مرتضی یزدخواستی نایب‌رییس پیشین هیات‌مدیره ذوب آهن اصفهان، مهدی کوهی و مجید کریمی‌ریزی به عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره این شرکت معرفی شدند. مهدی کوهی، رییس جدید هیات‌مدیره ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه عضوی از خانواده بزرگ فولاد کشور هستم، گفت: با همدلی، تلاش جمعی، برنامه‌های دانش محور و بهره‌گیری از توان و تجربیات یکایک همکاران، روند موفقیت‌های ذوب آهن اصفهان استمرار خواهد یافت. وی ذوب آهن اصفهان را نماد صنعت فولاد دانست و افزود: این شرکت بانی شکوفایی معادن کشور، تامین زیرساخت‌های لازم برای احداث و توسعه صنایع نوین و آموزش و تامین منابع انسانی مورد نیاز صنایع در کشور محسوب می‌شود. یزدی‌زاده رییس پیشین هیات‌مدیره شرکت نیز همدلی و همبستگی مجموعه ذوب آهن اصفهان را عامل گذر از بحران‌ها و استمرار موفقیت‌ها عنوان نمود و حمایت هیات‌مدیره شرکت از برنامه‌های مهندس رخصتی را خواستار شد. ایرج رخصتی نیز با قدردانی از زحمات منصور یزدی‌زاده و مرتضی یزدخواستی دو عضو سابق هیات‌مدیره ذوب آهن اصفهان، به شرایط این شرکت پرداخت و گفت: ذوب آهن در طول فعالیت خود فراز و فرود‌های زیادی داشته است و همیشه با اتکا به نیروهای توانمند خود رو به جلو حرکت کرده و دستاوردهای بزرگی به دست آورده است. وی افزود: با حضور اعضا جدید هیات‌مدیره و با بهره‌گیری از تجربیات و همدلی یکایک همکاران، مشکلات موجود حل خواهد شد و ذوب آهن اصفهان به مسیر بالنده خود ادامه خواهد داد.

شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند 

در هجدهمین دوره جام برتر ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی پالایش و پخش عنوان نخست را از آن خود نمود

در هجدهمین جشنواره ایمنی و آتش‌نشانی‌های شرکت ملی پالایش و پخش که با حضور مدیران ارشد HSE وزارت نفت، مهندس سالاری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش، کلیه مدیران عامل، رییسان و کارشناسان شرکت‌های پالایشی، خطوط لوله، مهندسی، ساختمان و پخش فرآورده‌های نفتی برگزار‌گردید، پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند، لوح تقدیر و تندیس مقام نخست ایمنی و آتش‌نشانی این دوره از جشنواره را از آن خود نمود. به گزارش روابط عمومی پالایشگاه، در ابتدای این مراسم که در صبح روز چهارشنبه بیستم مهرماه در سالن اجتماعات ساختمان غدیر شرکت ملی پالایش و پخش برگزار گردید، پس از ارایه گزارش دکتر نریمان نژاد مدیر HSE و پدافند غیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش، مهندس سالاری در جایگاه قرار گرفت و با بیان اینکه باید صلاحیت مدیریت HSE در زیرمجموعه، مورد تایید ستاد پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران قرار گیرد گفت: « در راستای اصل 44 قانون اساسی، اقدام به بنگاه داری همسو با منافع ملی کشور زمانی اتفاق می‌افتد که مدیریت مجموعه را به افراد صاحب صلاحیت واگذار کنیم و اکنون در بخش قراردادهایی که فی ما بین در نظر گرفته شده است، انتخاب مدیرعامل و مدیریت HSE با نظر حاکمیت دیده خواهد شد ورابطه تنگاتنگی میان حوزه HSE و مدیریت منابع مالی وجود دارد.  وی در ادامه بیان داشت: «برگزاری هجدهمین دوره جام برتر ایمنی متفاوت‌تر از گذشته است و باید مدیریت HSE حضور پررنگی در مناطق داشته باشد و در مباحث آموزش، تدوین دستورالعمل‌ها و نظارت و انتخاب مدیران شایسته در حوزه HSE ورود نماید.» سالاری کیفی‌سازی در بخش فرآورده‌ها و به خصوص افزایش تولید فرآورده‌های رنگی را یک وظیفه دانست و تصریح نمود: «در زمینه سامانه‌ها نیز تکالیفی داریم که باید به‌روزرسانی شوند و شرکت ملی پالایش و پخش و شرکت‌های زیر مجموعه در این زمینه سرآمد بوده‌اند.» وی در پایان خاطرنشان کرد: «از مدیران HSE انتظار داریم تا سرآمد باشند و در تمام مناطق و شرکت‌های پالایشی، ارزیابی از عمکرد آنان داشته باشیم و امیدواریم مسیری که شروع شده است رو به توسعه باشد.»

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران