شماره امروز: ۵۴۷

| | |

بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) همگام با سایر نهادهای اجتماعی به زائرین مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی خدمات ویژه‌ای ارایه می‌دهد.

با اهدای ویلچر و تامین تجهیزات آبرسانی صورت می‌گیرد 

خدمت‌رسانی بنیاد  ۱۵ خرداد به زائرین اربعین حسینی

بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) همگام با سایر نهادهای اجتماعی به زائرین مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی خدمات ویژه‌ای ارایه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد، این بنیاد با اهدای بیش از ۵۰ ویلچر به جمعیت هلال احمر و سایر نهادهای اجتماعی مستقر در مرز مهران، به زائرین اباعبدالله الحسین علیه‌السلام خدمات ارایه می‌دهد.  امدادگران هلال احمر با پوشش متحدالشکل بنیاد ۱۵ خرداد، افراد سالخورده و کم‌توان را در مسیری حدودا یک کیلومتری از گیت‌های مرزی مهران تا محل استقرار اتوبوس‌ها توسط ویلچرها منتقل می‌کنند.  خاطرنشان می‌شود، خدمات‌رسانی به زائرین از ده روز قبل آغاز شده و تا سه روز بعد از اربعین ادامه خواهد داشت. همچنین در مقطع آماده‌سازی محیطی برای استقبال از زائرین نیز توسط شرکت‌های صنعتی تابعه بنیاد ۱۵ خرداد بیش از ۱۵ کیلومتر از لوله‌های آبرسانی مورد نیاز برای تامین آب شرب زائرین تولید و جهت عملیات تکمیلی به بنیاد برکت اهدا شد.

بازدید گروه معین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از منطقه چهارمحال و بختیاری

به منظور بررسی وضعیت منطقه از ابعاد مختلف عملیاتی و ستادی، بازدید از تاسیسات انبار نفت منطقه و سوختگیری و هواپیمایی شهرکرد، نواحی و مجاری عرضه سوخت منطقه با هدف ارتقاءعملکرد منطقه چهارمحال و بختیاری، گروه معین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به ریاست رضا کشاورزی مشاور مدیرعامل و رییس گروه معین حوزه دو عملیاتی پخش از منطقه بازدید نمودند. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری، اعضاء کارگروه معین و نمایندگان مدیریت‌های ستادی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با حضور سه روزه در منطقه عملکرد واحدهای ستادی و عملیاتی را از نزدیک مشاهده و مورد بررسی قراردادند.  پس از بررسی نقاط قوت عملکرد و بررسی چالش‌ها و نیازمندی‌های واحدهای منطقه و نواحی ضمن بازدید از تاسیسات انبار نفت سردارشهید قاسم سلیمانی و واحد سوختگیری هواپیمایی شهرکرد از نواحی و جایگاه‌های عرضه سوخت به ویژه مجاری عرضه سوخت واقع شده در مسیرهای مواصلاتی نیز دیدن کردند.  درنشست اختتامیه ساسان تیموری مدیر منطقه چهارمحال و بختیاری ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت، اعضاء هیات‌مدیره و روسای بلافصل واحدهای ستادی و رییس گروه معین پخش و اعضای این کارگروه ابراز امیدواری نمود در آینده نزیدک شاهداثربخشی بالای این دوره از بازدیدها باشیم به گونه‌ای که موجب توسعه و پیشرفت امور عملیاتی در خدمات سوخترسانی باشیم .

این مقام مسوول ضمن بیان ضروریت‌های عملیاتی و وضعیت منابع انسانی منطقه با ارایه گزارش عملکرد در بخش‌های مختلف اذعان داشت: این منطقه با همت مسوولان و کارکنان اغلب جوان توانسته تابه اکنون در سال 1401دستاوردهای مطلوبی در بخش‌های مختلف به دست آورد و از مسوولان و کارکنان واحدها و نواحی منطقه تشکر نمود. در این نشست رضا کشاورزی مشاور مدیرعامل و رییس گروه معین حوزه دو عملیاتی و اعضای کارگروه معین متشکل از مدیریت‌های ستادی و مناطق اصفهان، لرستان و قم اهم موارد مشاهده شده را مورد بررسی قراردادند و راهکارهای لازم تشریح کردند و از تلاش مدیر و مسوولان وکارشناسان واحدها تشکر و تقدیر نمود . مسوولان واحدهای منطقه ضمن قدردانی از رهنمودهای گروه معین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، پیشنهادهای کاربردی اعضای گروه معین را در تعالی و ارتقاء عملکرد واحدها در سال پیش رو گامی موثر دانستند مشاور مدیرعامل و رییس گروه معین حوزه دو عملیاتی مسوول، از تلاش و زحمات مدیریت و کارکنان منطقه چهارمحال و بختیاری تقدیر نمود و در مجموع عملکرد منطقه چهارمحال و بختیاری را قابل رضایت ارزیابی کرد و درصحبت‌های پایانی حفظ کرامت کارکنان را مورد توجه قرارداد . گفتنی است: گروه معین ستاد متشکل مدیران و نمایندگان از مدیریت‌های برنامه‌ریزی، مهندسی فرآورده‌ها، مالی، منابع انسانی، سامانه هوشمند سوخت، CNG، مهندسی طرح‌ها، بازرگانی، تأمین و توزیع و کمیسیون مناقصات و امور حقوقی با مسوولیت از تاریخ 14/6/1401 لغایت 16/6/1401 سال جاری از منطقه چهارمحال و بختیاری بازدید به‌عمل آوردند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران