شماره امروز: ۵۴۷

| | |

طرح‌ها و پروژه‌های جهاد آبرسانی در روستاهای استان البرز از نظر پیشرفت فیزیکی در سطح کشور رتبه اول را دارد

مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور

پیشرفت فیزیکی جهاد آبرسانی در البرز رتبه اول کشوری را دارد

طرح‌ها و پروژه‌های جهاد آبرسانی در روستاهای استان البرز از نظر پیشرفت فیزیکی در سطح کشور رتبه اول را دارد . مهندس اتابک جعفری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور با اعلام این خبر در بازدید از پروژه‌های در حال اجرای آبفای استان البرز بیان داشت: با تلاش شبانه روزی سپاه و آبفای البرز طرح محرومیت‌زدایی و جهاد آبرسانی به روستاهای استان البرز از اواخر سال 1400 آغاز شد و خوشبختانه طی 3 ماه و تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که یک رکورد کشوری محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 7100 روستا توسط سپاه و 3000 روستای بالای 20 خانوار توسط بخش خصوصی آبرسانی خواهد شد افزود: این پروژه شامل آبرسانی جهادی به شش روستا در شهرستان ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ است که شامل احداث 30 کیلومتر خط انتقال و توزیع، ساخت دو مخزن زمینی 500 متر مکعبی، اصلاح 5000 فقره انشعاب آب و احداث دو مخزن هوایی 100 مترمکعبی است. مهندس جعفری ادامه داد: طرح‌های جهادی آبرسانی در روستاهای هیو، قاسم آباد بزرگ، بختیار، یعقوب‌آباد، خیرآباد و سلطان‌آباد در حال اجرا بوده و اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این پروژه 330 میلیارد ریال است.

 

شرایط برخورداری مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)

و سازمان بهزیستی از برق رایگان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری مهندس مجید شریفی معاون فروش و خدمات مشترکین برق استان در تشریح خبرگفت: بهای برق برای مصرف خانگی مشترکین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی که در هر ماه کمتر از 100 کیلووات، مصرف کنند از تخفیف 100 درصد برخوردار خواهد بود و کاملا رایگان می‌شود. وی در ادامه با اشاره به اینکه برای بررسی مددجویان مشمول این طرح، مصارف مددجویان بصورت دوره‌ای پایش می‌شود، گفت: در حال حاضر 2770 مددجوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی استان با رعایت الگوی تعیین شده از برق رایگان بهره مند

 شده‌اند. مجید شریفی در توضیح طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف برای دیگر مشترکین بخش خانگی گفت: مشترکینی که الگوی مصرف را در ماه‌های گرم سال (300 کیلووات ماهیانه) رعایت کنند و نسبت به سال قبل کاهش مصرف داشته باشند به ازای هرکیلوات ساعت کاهش، مبلغ 500 تومان پاداش همکاری در صورتحساب برق مصرفی آنها اعمال خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران