شماره امروز: ۵۴۷

| | |

این تفاهم‌نامه با هدف استفاده از توانمندی‌های حمایتی، علمی، فنی و پژوهشی طرفین از طریق همکاری در اجرای طرح‌های فناورانه صنعت فولاد،

تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه بین فولاد مبارکه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به امضا رسید 

این تفاهم‌نامه با هدف استفاده از توانمندی‌های حمایتی، علمی، فنی و پژوهشی طرفین از طریق همکاری در اجرای طرح‌های فناورانه صنعت فولاد، همکاری و مشاوره در زمینه بومی‌سازی فناوری و انتقال فناوری‌های به روز در صنعت فولاد و استفاده از شرکت‌های شهرک در زنجیره تامین قطعات، تجهیزات و خدمات فولاد مبارکه امضا شد. با امضای این تفاهم‌نامه، حجم پروژه‌های تحقیقاتی بین شهرک علمی و تحقیقاتی و فولاد مبارکه افزایش پیدا کرده و روند خرید محصولات دانش‌بنیان به صورت مضاعف ادامه می‌یابد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت فولاد مبارکه  و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری

تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و شرکت فولاد مبارکه به امضا رسید. این تفاهم‌نامه بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد ملی نخبگان به نمایندگی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و شرکت فولاد مبارکه به نمایندگی محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل این شرکت، به‌منظور گسترش فعالیت‌های علمی، پژوهشی، کاربردی، آموزشی و تکمیل زنجیره علم، فناوری، بازار و تجارت در حوزه هوش مصنوعی و با هدف ارایه محصولات فناورانه و نوآورانه مبتنی بر هوش مصنوعی و در جهت طرح کارخانه هوشمند (smart factory) بین طرفین امضا شد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه بین فولاد مبارکه، راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و توکاریل

تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه در زمینه افزایش حمل و نقل ریلی، توسط محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، سید میعاد صالحی مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و محسن سعیدبخش مدیرعامل شرکت توکاریل به امضا رسید. تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه در زمینه افزایش حمل و نقل ریلی، توسط محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، سید میعاد صالحی مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و محسن سعیدبخش مدیرعامل شرکت توکاریل به امضا رسید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران