شماره امروز: ۵۴۷

| | |

دکتر رسولیان، معاون محترم وزیر و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، طی حکمی آقای علیرضا حیدری تفرشی را به عنوان «رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی» منصوب نمودند.

انتصاب علیرضا حیدری تفرشی به عنوان رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی

دکتر رسولیان، معاون محترم وزیر و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، طی حکمی آقای علیرضا حیدری تفرشی را به عنوان «رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی» منصوب نمودند. دکتر رسولیان، معاون محترم وزیر و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، طی حکمی آقای علیرضا حیدری تفرشی را به عنوان « رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی» منصوب نمودند.درمتن حکم ایشان آمده است:  انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط با شرکت و سایر سازمان‌های حاکمیتی و با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در جهت توسعه و آبادانی کشور ایران اسلامی و در راستای سیاست‌های اعلامی رییس‌جمهور محترم و دولت مردمی در بخش صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی آن استان گام‌های موثری‌ بردارید. توفیق جنابعالی و همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) از خداوند منان مسئلت دارم.

طراحی و تولید ۸  محصول جدید در فولاد مبارکه

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه ضمن اشاره به دستاوردهای سال ۱۴۰۰، از طراحی و تولید ۸ محصول جدید در فولاد مبارکه خبر داد. عباس اکبری محمدی معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار فولاد از طراحی و تولید ۸ گرید جدید در این شرکت خبر داد و گفت: این دستاورد با تکیه‌ بر دانش تخصصی و توانمندی‌های داخلی، برنامه‌ریزی‌های دقیق و مدون مدیران بهره‌برداری و همکاری سایر واحدهای ذی‌ربط در حوزه‌های تختال، کلاف گرم، کلاف اسیدشویی، گالوانیزه و تسمه‌های بسته‌بندی در سال ۱۴۰۰ صورت گرفت و علاوه بر قطع واردات و خروج ارز از کشور زمینه صادرات این محصولات نیز محقق گردید. وی با معرفی این گریدهای جدید که در سال ۱۴۰۰ طراحی و تولید گردیده افزود: کلاف گرم -ST-52 FAT، یک گرید مقاوم به خستگی است که در سرندهای احیا مستقیم، سیستم‌های تعلیق خودرو و نیز پل‌ها کاربرد دارد؛ همچنین کلاف سرد -HX220YD یک گرید شکل‌پذیر و دارای استحکام بالاست که کاربرد آن در صنعت خودروسازی است. معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: کلاف اسید شویی -HE445D و کلاف گرم ۵۵۰YC نیز گریدهایی با استحکام بالا هستند که در صنایع خودروسازی کاربرد دارند؛ تختال API X80 نیز از گریدهای ویژه و مهمی است که کاربرد آن در صنایع نفت و گاز و برای ساخت لوله‌های انتقال سیالات است. وی با بیان اینکه گرید تسمه‌های بسته‌بندی برای بسته‌بندی کلاف طراحی و تولید شده است، اذعان داشت: گرید  HCT600X  برای ساخت قطعات ضربه‌گیر بدنه خودرو طراحی و تولید شده و گرید DX56D نیز که یک گرید فوق کششی است، در صنعت خودروسازی کاربرد دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران