شماره امروز: ۵۴۷

| | |

گروه قطعه سازی کروز به عنوان منتخب "نهمین جشنواره ملی انتخاب چهره های برتر حوزه کارآفرینی سال 1400" این استان تقدیر کرد.

بنیان گذار کروز، منتخب جشنواره ملی چهره برتر کارآفرینی سال 1400 شد

مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز از موسس و بنیان گذار

 گروه قطعه سازی کروز به عنوان منتخب "نهمین جشنواره ملی انتخاب چهره های برتر حوزه کارآفرینی سال 1400" این استان تقدیر کرد. طی مراسمی با حضور داود سعدزاده مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز و جمعی از مدیران و مسئولان سازمان تامین اجتماعی این استان از موسس و بنیان گذار گروه 

قطعه سازی کروز به عنوان تولیدکننده و کارآفرین برتر تجلیل شد. حمید کشاورز موسس و بنیان گذار شرکت صنایع تولیدی کروز گفت: نیروی انسانی بالاترین سرمایه ما در کروز است. این سرمایه با هیچ چیز قابل قیاس نیست و معتقدم سبب ایجاد ثروت می شود. موسس و بنیان گذار شرکت کروز در ادامه اظهار کرد: ایجاد ثروت انسانی، هنر کار افرین است و البته نیاز به همیاری دولت دارد. مشکلات تولیدکنندگان بیشتر از تحریم های بین المللی، مقررات دست و پاگیر و تحریم های داخلی است که سبب کاهش تولید و اشتغال می شود. کشاورز با اشاره به اینکه تورم در کشور باعث فقر می شود، گفت: در این صورت کار آفرینان نمی توانند ارزش ایجاد کنند و تولید را توسعه دهند. گفتنی است شرکت صنایع تولیدی کروز هم اکنون بیش از 12هزار نیروی انسانی را در استخدام خود دارد که از این تعداد  هزار نفر آنها در سال جاری به استخدام این شرکت در آمده اند. گفتنی است این مقام به دلیل موفقیت صنایع تولیدی کروز در بازار تولید، کار و سرمایه و همچنین اهتمام به مشارکت فعالانه و مطلوب در راستای تعامل موثر با سازمان تامین  اجتماعی اهدا شده است.

استقبال گسترده خریداران

از طرح فروش آنلاین وانت کارا و کاپرا  و کامیون فورس

طرح فروش آنلاین خودروهای وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 4 و همچنین کاپرا2 دوکابین و نیز کامیون فورس6 و 8.5 تن  اسفند ماه با استقبال گسترده خریداران به پایان رسید. گفتنی است؛ فروش خودروهای وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 4 و همچنین کاپرا2 دوکابین در 29 استان، 165شهرستان و 74عاملیت فروش صورت پذیرفت. استان تهران با 23درصد، استان فارس 13.1 درصد و استان اصفهان با 11.1 درصد، به ترتیب بیشترین درصد فروش را به خود اختصاص دادند. همچنین؛ فروش نقدی کامیون فورس 6 و 8.5 تن بدون کاربری با قیمت قطعی ویژه اسفند ماه با استقبال گسترده خریداران به پایان رسید. بر این اساس؛ کامیون فورس 6 تن یک و نیم کابین با قیمت نهصد و نود میلیون تومان و یک کابین با قیمت نهصد و پنجاه میلیون تومان و همچنین کامیون فورس 8.5 تن با قیمت 10,407,000,000 ریال  به صورت نقدی به فروش رسید.

جایگاه های‎ CNG ‎استان کردستان آماده خدمات‌رسانی به مسافران

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از آمادگی 54 باب جایگاه ‌CNG‌ این ‌منطقه جهت خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.‌  محسن معانی باتشکر ‌وقدردانی از زحمات و همکاری بسیار خوب متصدیان جایگاه‌های سی‌ان‌جی استان درجهت ارایه ‌خدمات مطلوب به شهروندان خصوصا در زمستان سال جاری که با توجه به برودت هواو بارش برف ‌هیچگونه خللی در سوخت رسانی مطلوب به شهروندان ایجاد نشد تشکر و قدردانی نمود. معانی اظهار کرد: با توجه به شرایط دوسال اخیر و شیوع ویروس کرونا و عدم ورود مسافر به استان ‌، شرایط نوروز امسال را متفاوت اعلام و افزود با توجه به اعلام ستاد کرونا مبنی بر برگزاری مراسمات ‌نوروزی و مسافرت هم میهنان، پیش بینی می‌شود شاهد افزایش میزان ورود گردشگران به استان ‌باشیم، بنابراین به منظور ارایه خدمات بهتر به این مسافران باید نسبت به آمادگی جایگاه‌های سی‌ان ‌جی در سطح استان اقدامات مورد نیاز صورت گیرد. وی با اشاره به در مدار قرار گرفتن، 2 باب جایگاه سی ان جی در نواحی دیواندره و سقز درهفته جاری ‌برای ارایه خدمات به شهروندان همزمان با آغاز مسافرتهای نوروزی عنوان کرد: گروه‌های گشت و ‌بازرسی این منطقه از 14 اسفندماه با حضور در جایگاه‌های عرضه سی ان جی، بر آماده‌سازی جایگاه‎ها ‌به لحاظ فنی، عملیاتی، رعایت الزامات ‌HSE‌ و... جهت تعطیلات نوروزی نظارت خود را آغاز کرده‌اند. محسن معانی افزود: برنامه‌ریزی و تلاش منطقه بر استفاده کامل و بهینه از ظرفیت 54 باب جایگاه ‌سی ان جی استان می‌باشد که همکاری و تعامل متصدیان و شرکت‌های بهره‌بردار در این زمینه بسیار ‌حائز اهمیت است تا بتوانیم شرایط در مداربودن و ارایه خدمات کامل جایگاه‌ها را به شهروندان فراهم ‌کنیم.‌

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران