شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سازمان تامین اجتماعی در راستای تعامل با شرکای اجتماعی به ویژه در حوزه کارفرمایی وکارآفرینان اقدام‌به تقدیراز کارآفرینان برتر نمود. به گزارش ایلام‌رویداد از ایلام دکتر سهیلا ملکشاهی،

تقدیر از کارآفرینان برتر  در حوزه تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی در راستای تعامل با شرکای اجتماعی به ویژه در حوزه کارفرمایی وکارآفرینان اقدام‌به تقدیراز کارآفرینان برتر نمود. به گزارش ایلام‌رویداد از ایلام دکتر سهیلا ملکشاهی، صبح شنبه ۳۰ بهمن ماه طی مراسمی از کارآفرینان برتر تامین اجتماعی استان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی، مدیریت درمان، مدیر اتاق بازرگانی و سایر دستگاه‌های تابعه و جمعی از اعضای تشکل‌های کارفرمایی، کارفرمایان و نمایندگان آنان تقدیر به عمل آمد. ملکشاهی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی در استان، حضور مردان و زنان کارآفرین و خلاق در جامعه را سرمایه‌های جامعه دانست و تصریح کرد: در شرایط سخت کنونی اقتصادی که کشور ما در گذر از مشکلات اقتصادی به ویژه تحریم‌هاست و این گلوله ای است که دشمن به سمت ماهدف گرفته، این سینه شماست که از کشور پاسداری می‌کند و اجازه نمی‌دهد که کمر کشور شکسته شود. مدیرکل تامین اجتماعی استان در این جلسه گفت: سازمان تامین اجتماعی توجه ویژه‌ای به شرکای اجتماعی خود دارد که یکی از مهم‌ترین شرکای این سازمان کارفرمایان و کارآفرینان می‌باشند.

دیدار رییس کل نساجی ازبکستان با ریاست اتحادیه پوشاک تهران

در طی برگزاری چهاردهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی، بازرگانی، علمی و فناوری ایران و ازبکستان که هیاتی اقتصادی و سیاسی آقای عمر زاق اف معاون نخست وزیر ازبکستان را در تهران همراهی کردند، ابوالقاسم شیرازی ریاست اتحادیه پوشاک تهران با آقای الهام قدیر اف رییس کل نساجی ازبکستان دیدار نمودند. در این نشست رییس کل نساجی ازبکستان از ریاست اتحادیه پوشاک دعوت به عمل آورد تا از نمایشگاهی که در اواخر فروردین ماه ١٤٠١ در شهر تاشکند برگزار می شود دیدن نمایند. همچنین قرار بر آن شد که این اتحادیه در امر تبادل دانش فنی خود در زمینه  دوزندگی و تولید پوشاک، این کشور و تولیدکنندگانش را کمک و راهنمایی نماید.  لازم به ذکر است که هر دو کشور از مبادلات دوطرفه استقبال و ابراز رضایت کردند.


 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران