شماره امروز: ۵۴۷

| | |

این همایش در آستانه ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و پاسداشت روز زن به منظور تجلیل و قدردانی از بانوان شاغل در شرکت قطعه‌سازی کروز بر‌گزار می‌شود.

با حضور مقامات کشوری؛ 

همایش تجلیل از بانوان صنعتگر خانواده کروز آغاز شد

این همایش در آستانه ولادت با سعادت حضرت زهرا (س)  و پاسداشت روز زن به منظور تجلیل و قدردانی از بانوان شاغل در شرکت قطعه‌سازی کروز بر‌گزار می‌شود. معاون رییس‌جمهور در امور زنان، اعضای فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از بانوان صنعتگر از جمله کارگران، کارشناسان، بازنشستگان و محققان عرصه صنعت در این همایش حضور دارند. حضور هشت هزار بانوی توانمند در مجموعه تولیدی کروز موجب توجه ویژه این شرکت به اهمیت نقش و جایگاه زنان است و اگر این بنگاه اقتصادی هم‌اکنون از استانداردهای بالایی برخوردار است، به‌طور حتم زنان در ارتقای این استانداردها سهم بسزایی دارند. سه هزار نفر از بانوان شاغل این مجموعه سرپرست خانوار هستند که بخش قابل توجهی از آنان را کمیته امداد معرفی کرده است. شرکت کروز همچنین توانسته در حمایت از اشتغالزایی بانوان در شرکت‌های زیرمجموعه خود از جمله ایجاد اشتغال برای دو هزار زن در گروه بهمن و 600 نفر در ایسکرا اتوالکتریک ایران، گام مهمی در این عرصه بردارد. با توجه به حضور گسترده بانوان در بخش‌های مختلف تولیدی شرکت کروز، توجه به شرایط معیشتی و رفاهی بانوان یکی از اولویت‌های اجتماعی مدیریت این مجموعه است. شرکت کروز با 40 سال سابقه درحوزه قطعه‌سازی هم‌اکنون سازنده دست‌کم 3 هزار قطعه پیشرفته صنعت خودرو است . تلاش برای تولید بیشتر و با کیفیت‌تر و حرکت به سمت خودکفایی صنعت قطعه‌سازی کشور هدف خانواده بزرگ کروز است.

در حاشیه همایش قدردانی از بانوان صنعتگر 

معاون رییس‌جمهور در امور زنان: حضور بانوان توانمند در قطعه‌سازی کروز ستودنی است

معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده در حاشیه مراسم تجلیل از بانوان صنعتگر در شرکت صنایع تولیدی کروز گفت: به‌طور حتم حضور خوب بانوان توانمند در بخش‌های تولیدی و صنعتی ستودنی است. همایش تجلیل و قدردانی از بانوان صنعتگر در گروه قطعه‌سازی کروز با حضور معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بانوان صنعتگر از جمله کارگران، کارشناسان،بازنشستگان و محققان عرصه صنعت برگزار شد.  دکتر انسیه خزعلی معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده در حاشیه مراسم تجلیل از بانوان صنعتگر در شرکت صنایع تولیدی کروز گفت: به‌طور حتم حضور خوب بانوان توانمند در بخش‌های تولیدی و صنعتی همچون کروز ستودنی است.  وی با اشاره به حضور تعداد زیادی از بانوان در شرکت کروز بیان داشت: این امر نشان‌دهنده حمایتی است که از بانوان صورت می‌گیرد و یکی از علت‌های موفقیت آن نیز فرهنگ متفاوت کاری زنان محسوب می‌شود که می‌توانند در یک لحظه کارهای مختلفی را انجام دهند. دکتر خزعلی با تاکید بر اینکه اهتمام دولت سیزدهم حمایت همه‌جانبه از بخش‌های تولیدی و صنعتی است؛ خاطرنشان کرد: هر حمایتی از جمله تسهیل شرایط در روند تولید و رفع برخی موانع که موجب شده تولیدکننده روند تولیدش با خلل مواجه شود را در دستور کار قرار داده‌ایم.  معاون رییس‌جمهور به اصلاح برخی قوانین و نظارت بر حسن اجرای آن اشاره و تصریح کرد: امیدواریم شرکت‌های تولیدی و کارخانه‌هایی همچون شرکت کروز با سرعت بیشتری توسعه پیدا کنند تا شاهد اشتغالزایی بیشتری برای بانوان به ویژه زنان سرپرست خانوار بوده و بیش از گذشته مورد حمایت قرار بگیرند و شرایط مسوولیت چندگانه‌ای هم در عرصه خانواده و هم در عرصه صنعت عهده دارند برای آنها به‌طور ویژه تسهیل شود. گفتنی است حضور هشت هزار بانوی توانمند در مجموعه تولیدی کروز موجب توجه ویژه این شرکت به اهمیت نقش و جایگاه زنان است و اگر این بنگاه اقتصادی هم‌اکنون از استانداردهای بالایی برخوردار است، به‌طور حتم زنان در ارتقای این استانداردها سهم بسزایی دارند. شرکت کروز با 40 سال سابقه درحوزه قطعه‌سازی هم اکنون سازنده دست‌کم 3 هزار قطعه پیشرفته صنعت خودرو است . تلاش برای تولید بیشتر و با کیفیت‌تر و حرکت به سمت خودکفایی صنعت قطعه‌سازی کشور هدف خانواده بزرگ کروز است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران