شماره امروز: ۵۴۷

| | |

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه وزارت تعاون تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند موانع را از سر راه صنعت فولاد بردارد، گفت:

وزارت تعاون درصدد رفع موانع از سر راه صنعت فولاد کشور

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه وزارت تعاون تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند موانع را از سر راه صنعت فولاد بردارد، گفت: این وزارتخانه عزم خود را جزم کرده تا حمایت‌های خود از صنعت فولاد کشور را به منصه ظهور بگذارد. به نقل از خبرنگار فولاد، دکتر احمد خانی‌نوذری، معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا در گفت‌وگو با خبرنگار فولاد اظهار کرد: صنعت فولاد یکی از صنایع زیرساختی و اساسی هر کشور محسوب می‌شود و توسعه در هیچ کشوری اتفاق نمی‌افتد، مگر اینکه صنایع مادر آن بتوانند به‌خوبی و با سرعت به فعالیت خود ادامه دهند.

وی با بیان اینکه صنعت فولاد در ایران با ظرفیت تولیدی بالغ‌بر ۳۰ میلیون تن در سال، یکی از صنایعی است که هم در ایجاد اشتغال و هم در توسعه کشور نقش اساسی دارد، افزود: فولاد مبارکه در بین شرکت‌های فولادی کشور با توجه به ظرفیت تولید، دانش فنی، نیروی انسانی و سبد محصولاتی که دارد، یک شرکت منحصربه‌فرد به حساب می‌آید. معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه صنعت فولاد در بنگاه‌های مختلف فولادی، اعم از فولاد مبارکه و ذوب‌آهن اصفهان و دیگر صنایع فولادی حضور دارد، برای تأمین آتیه بازنشستگان کشور به عنوان نهادی که در این صنعت نقش جدی دارد، عزم خود را جزم کرده تا حمایت‌های خود از صنعت فولاد کشور را به منصه ظهور بگذارد. وی در پایان اذعان داشت: صنعت فولاد در حال حاضر هم در حوزه تأمین مواد اولیه و هم در حوزه تأمین انرژی پایدار با چالش‌هایی مواجه شده که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند موانع را از سر راه این صنعت بردارد تا در آینده اقتصاد کشور پیشرو باشد و با سرعت بیشتری به مسیر خود ادامه دهد.

مشکل قطعی آب ۷ روستا تحت پوشش مجتمع مرتفع گردید

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کنگاور از تعویض الکتروپمپ شناور ۷۳ کیلوواتی مجتمع آبرسانی طاهرآباد و رفع مشکل قطع آب ۷ روستای تحت پوشش آن با جمعیتی بالغ بر ۳۰۰۰ نفر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، حبیب‌الله خزایی مدیر امور آبفا شهرستان کنگاور با اعلام این خبر گفت: به همت اکیپ اجراییات امور آبفا شهرستان، الکتروپمپ شناور چاه مجتمع آبرسانی طاهر آباد که در اثر نقص فنی دچار سوختگی شد و اهالی ۷ روستای تحت پوشش را با قطع آب مواجه ساخت، تعویض و مجددا در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران