شماره امروز: ۵۴۷

| | |

با استقرار نظام آراستگی در 15 منطقه از 38 منطقه خودگردان آبفای استان اصفهان در حدود 20 درصد بهبود بهره وری در محیط کار حاصل شده است.

مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحقیقات آبفای استان اصفهان اعلام کرد

بهبود بهره وری با استقرار نظام آراستگی در محیط کار

 با استقرار نظام آراستگی در 15 منطقه از 38 منطقه خودگردان آبفای استان اصفهان در حدود 20 درصد بهبود بهره وری در محیط کار حاصل شده است.  مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان افزود: در چند سال اخیر اقداماتی در قالب طرح استقرار نظام آراستگی محیط کار موسوم به 5s به منظور مرتب‌سازی، پاکیزه‌سازی و سامان دادن محیط کار به اجرا درآمده که زمینه بهبود بهره وری بین کارکنان را مهیا کرده است.   سعید ابوطالبیان اقدامات انجام شده در زمینه پیاده‌سازی نظام آراستگی را شامل دو محور سخت افزاری و نرم افزاری عنوان و افزود: هدف ازاجرای این نظام، حفظ، نگهداری و استانداردسازی محیط کار در قالب پاکسازی، نظم و ترتیب، نظافت، استاندارد‌سازی و انضباط است . وی با بیان اینکه رعایت این نکات در نهایت باعث پیشگیری از اتلاف هزینه و سرمایه می‌شود اظهار داشت: کاهش چشمگیر خطاها و اشتباهات، افزایش علاقه کارکنان به محیط، بالا رفتن سطح خلاقیت افراد، بهبود وضع ظاهری محیط، ارتقاء روحیه کاری و رضایت مندی شغلی از جمله دستاوردهای مهم اسقرار این نظام است. مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحقیقات آبفای استان اصفهان گفت: هم‌اکنون با نصب علائم حسی در راه پله‌ها و ایجاد رمپ استاندارد، فضای مناسبی برای سهولت دسترسی جانبازان و معلولین به خدمات آبفا صورت گرفته است.  ابوطالبیان گفت: نظام آراستگی محیط کار سیستم بسیار ساده‌ای است که اساس آن را نظم و انضباط تشکیل می‌دهد و در نهایت افزایش رضایت‌مندی متقاضیان را به همراه دارد.

 توضیحات شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در خصوص ورود غیرمجاز یک فرد به حریم ریلیدر خط پنج متروی تهران و حومه

مدیریت ارتباطات و اموربین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه به اطلاع می‌رساند با توجه به اینکه در طی روز تیم‌های تعمیر و نگهداری در حریم ریلی حضور دارند، فیلم منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی متعلق به پرسنل فنی خط ۵ مترو است و اگر فردی بدون مجوز وارد حریم ریلی شود، بلافاصله توسط مرکز فرمان اطلاع‌رسانی شده و فرد را از حریم ریلی خارج می‌کنند. لازم به توضیح است اگر فردی غیر از کارکنان انتظامات، تکنسین فنی خط و پیمانکاران وارد حریم ریلی شده باشد؛ از طریق دوربین‌های ایستگاه یا راهبر قطار سریعا به مرکز فرمان اطلاع‌رسانی شده و با فرد مورد نظر که واردحریم ریلی شده، برابر مقررات اقدام خواهد شد. گفتنی است به شرکت پیمانکار مربوطه به علت عدم پوشیدن لباس ایمنی و کاور شبرنگ توسط پرسنل این شرکت اخطار داده شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران