شماره امروز: ۵۴۷

| | |

استاندار کرمانشاه با ارسال لوحی از عملکرد مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در امر فراهم نمودن زیرساخت‌های اجرای پروژه سرمایه‌گذاری خارجی فروآلیاژ متحد شرق آسیا تقدیر کرد.

تقدیر استاندار کرمانشاه از مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب

استاندار کرمانشاه با ارسال لوحی از عملکرد مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در امر فراهم نمودن زیرساخت‌های اجرای پروژه سرمایه‌گذاری خارجی فروآلیاژ متحد شرق آسیا تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه با ارسال لوحی از عملکرد مهندس «علی اسدی» مدیرعامل این شرکت در امر فراهم نمودن زیرساخت‌های اجرای پروژه سرمایه‌گذاری خارجی فروآلیاژ متحد شرق آسیا تقدیر کرد. گفتنی است در این لوح آمده است: بی‌شک تدبیر ارزشمندترین سرمایه‌ای است که خداوند متعال آن را نزد انسان‌ها به ودیعه گذاشته است تا با به‌کارگیری آن بتوان خدمت به مردم را به احسن وجه به انجام رساند، رشد و توسعه زیرساخت‌های استان به‌منظور تسریع در اجرا پروژه‌های صنعتی مدیون تلاش گسترده و عمیق اساتید و مدیران و متخصصانی است که دانش و تخصص گرانبهای خود را سرمایه‌ای برای سربلندی و سازندگی این مرز و بوم قرار داده است.

رشد و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران نیازمند برنامه‌ریزی راهبردی است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، توسعه صنعتی را قوه محرکه رشد همه‌جانبه دانست و با اشاره به عوامل تاثیرگذار در تحول بخش‌های تولید و اقتصاد گفت: ضرورت برنامه‌ریزی راهبردی در رشد و توسعه شهرکها و نواحی صنعتی، یک الگوی صحیح از شعار سال رهبر معظم انقلاب مبنی بر تولید، پشتیبانی، مانع‌زدایی‌هاست. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، یاسر امینی در جلسه شورای معاونین و مدیران این شرکت ضمن تبریک به‌مناسبت فرارسیدن روز ملی مازندران اظهار داشت: این استان بدلیل شرایط اقلیمی و موقعیت جغرافیایی خاص، نزدیک به دو دهه از استقرار صنایع محروم بوده، در حالی که از ظرفیت بالایی در توسعه صنعت برخوردار می‌باشد و دستیابی به این رشد، با احداث شهرک‌های صنعتی تخصصی و مناطق ویژه اقتصادی، به عنوان راهکارهای مناسبی در جهت دستیابی به جهش سریع صنعت در استان محسوب می‌گردد. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران