شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بر تامین پایدار آب شرب مردم در شرایط خشک آب و هوایی این استان تاکید کرد. هاشم امینی در دومین نشست شورای مدیران این شرکت در سال 1400 گفت:

تاکید بر تامین پایدار  آب شرب مردم در شرایط خشک آب و هوایی اصفهان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بر تامین پایدار آب شرب مردم در شرایط خشک آب و هوایی این استان تاکید کرد. هاشم امینی در دومین نشست شورای مدیران این شرکت در سال 1400 گفت: با توجه به استمرار سال‌های خشک و کاهش شدید منابع آبی، راهکارهای تامین پایدار آب شرب در سطح استان باید بیش از پیش تحلیل و بررسی شود.  وی با اشاره به گذر ازکم‌آبی تابستان امسال گفت: تابستان امسال هر قطره از منابع آبی به منظور توزیع عادلانه آب با استفاده از فناوری‌های نوین مدیریت شد. مدیرعامل آبفای استان اصفهان افزود: برای دسترسی پایدار مردم شهرها و روستاها به آب شرب،

 تحلیل و بررسی منابع از لحاظ کمی و کیفی باید بیش از پیش در دستور کار متخصصان آبفا قرار گیرد. امینی در خصوص سامانه تله متری و هوشمند‌سازی شبکه آب بیان کرد: با استفاده از فناوری‌های نوین، نظارت بر تمام منابع و مخازن آبی در سطح استان و پارامترهای انرژی و کیفی با دقت بیشتری انجام می‌شود .

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان دالاهو برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان دالاهو به ریاست کرم محمدی، فرماندار و رییس انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان و با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی ساداتی امام‌جمعه شهرستان دالاهو؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مصطفی ملکی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دالاهو؛ امیر روندی، بخشدار مرکزی شهرستان دالاهو، یزدان بهرامی نیا، رییس اداره انجمن‌ها و مشارکت‌های اداره کل؛ یداله زارعی، رییس شورای اسلامی شهرستان؛ کامران رحمانی، شهردار ریجاب؛ قباد کرم پور، رییس شورای اسلامی شهر ریجاب؛ مینا خاموشی، رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان؛ حمید مهدی‌پور، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دالاهو؛ ایوب غلامی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان؛ حسین صفری، رییس اداره بهزیستی شهرستان؛ اصغر آغاز، رییس اداره محیط‌زیست شهرستان؛ و سایر اعضای حقیقی این انجمن در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دالاهو روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه سال جاری برگزار شد. در ابتدای جلسه حمید مهدی پور، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان ضمن خیرم مقدم ویژه به اعضای انجمن که در این جلسه با موضوع هفته کتاب و کتابخوانی حضور بهم رساندند، به بررسی مصوبات اجرا نشده جلسات قبلی انجمن‌های تابعه شهرستان پرداخت و گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های برگزار شده در راستای یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی که تا به امروز انجام گرفته بود ارایه کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران