شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مهندس سید کاظم حسینی کارنامی با بیان اینکه مصرف برق در مازندران درتابستان امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد رشد داشته است گفت:

ثبت بالاترین میزان مصرف برق در یک دهه گذشته در مازندران

مهندس سید کاظم حسینی کارنامی با بیان اینکه مصرف برق در مازندران درتابستان امسال نسبت به سال گذشته 10  درصد رشد داشته است گفت: این در حالی است که تعداد مشترکین حوزه توزیع برق مازندران حدود 1.5 درصد افزایش داشته است . سرپرست شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به اینکه پیک برق مازندران در روز چهارشنبه 20 مردادماه 1400 اتفاق افتاد افزود: پیک بار مصرف برق در استان در تابستان 1400، 2156 مگاوات بوده است که این رقم در یک دهه گذشته بی‌سابقه بوده است . حسینی کارنامی با بیان اینکه در شش ماهه نخست سال جاری 71 کیلومتر شبکه فشار توسط و 70 کیلومتر شبکه فشار ضعیف، 319 دستگاه ترانسفورماتور توزیع با ظرفیت 34 مگاوات به شبکه توزیع برق مازندران افزوده شده از همکاری صنایع و مردم مازندران در بحث مدیریت مصرف تقدیر کرد. وی اظهار داشت: اجرای برنامه‌های مدیریت اضطراری بار، طرح‌های پاسخگویی بار و، همکاری بی‌دریغ مشترکین در ساعات اوج مصرف و نیز تغییر ساعت کار اداری ادارات در مازندران در تابستان نقش بسزایی در ارایه خدمات و تامین برق مطمئن و پایدار به مشترکین برق مازندران داشته است.

هفدهمین یادواره شهدای شرکت گاز مازندران برگزار شد

 همزمان با چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس، هفدهمین یادواره شهدای گرانقدر شرکت گاز مازندران با حضور سرپرست و کارکنان و با هدف زنده نگه‌ داشتن یاد و خاطره شهیدان والامقام و همچنین اربعین حسینی در نمازخانه اداره مرکزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، «سردار سیاوش مسلمی» فرمانده سپاه کربلا مازندران در این مراسم گفت: اولین انتظار شهدا از ما، ولایتمداری است. وی ساده‌زیستی را که تنها در منش علوی یافت می‌شود دیگر ویژگی این افراد عنوان کرد و افزود: نکته دیگری که در این افراد به چشم می‌خورد عدم چشمداشت مادی و علاقه به مادیات و دیگری دست برنداشتن از نیایش در شرایط سخت است.سردار مسلمی، تقید به زهد و تقوا و خیرخواهی برای دیگران را از دیگر انتظارات و پیام‌های شهدا برای نسل امروز دانست و بر لزوم عمل به تکلیف و انجام وظیفه برای دستیابی به هدف به عنوان دیگر پیام شهدا تاکید کرد.در این یادواره، یکی از حماسه خوانان در وصف شهدا اشعاری را سرود و مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) برادر میثم نجفی در وصف شهدا و اهل‌بیت(ع) به مرثیه‌خوانی پرداخت و همچنین از خانواده معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان تجلیل شد. افتخار شرکت گاز استان مازندران در آن دوران به یاد ماندنی حضور ۳۰۰ رزمنده و تقدیم ۷۵ جانباز سرافراز، ۸ آزاده و ۶ شهید می‌باشد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران