شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سرهنگ شعبانی فرمانده حوزه بسیج ادارات سپاه کربلا با حضور در شرکت توزیع نیروی برق مازندران با مهندس حسینی کارنامی سرپرست این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.

حضور فرمانده حوزه بسیج ادارات سپاه کربلا در شرکت توزیع نیروی برق مازندران

سرهنگ شعبانی فرمانده حوزه بسیج ادارات سپاه کربلا با حضور در شرکت توزیع نیروی برق مازندران با مهندس حسینی کارنامی سرپرست این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد. مهندس حسینی کارنامی در این دیدار با اشاره به جلسه شرکت توانیر و سازمان بسیج مستضعفین کشور و تشریح اقدامات عبور از پیک ۱۴۰۰ و علل خاموشی‌های اخیر گفت: تمام خاموشی‌های اعلام شده در روزهای اخیر طبق جداول اعلامی در زمان عبور از سقف پیک اختصاصی اعمال شده است و روند اطلاع‌رسانی‌ها با مشارکت رسانه‌ها به‌طور مداوم در حال انجام است. سرهنگ شعبانی نیز با تقدیر و تشکر از همت و تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه توزیع برق در استان در پایداری شبکه برق؛ بر تعامل بیش از پیش بسیج ادارات استان و شرکت توزیع نیروی برق مازندران در راستای مدیریت مصرف در سطح اصناف؛ ادارات استان و محله‌های شهری و خدمت رسانی در همه ابعاد به عنوان سفیران انرژی تاکید کرد.

ضرورت هم افزایی دستگاه‌های اجرایی در برخورد با مراکز غیرقانونی تولید رمز ارز

مهندس افضلی، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان در جلسه بررسی اقدامات هماهنگی اجرایی در شناسایی، ضبط و کشف دستگاه‌های استخراج رمز ارز غیرمجاز که با حضور مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری، دادستانی استان، سرپرست شرکت توزیع برق مازندران، مدیر دفتر حراست توزیع برق، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری و نمایندگان ناجا و به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای مازندران برگزار شد، خواستار همکاری و مشارکت گسترده همه دستگاه‌های اجرایی و همچنین شهروندان استان در برخورد با مراکزغیرقانونی تولید رمز ارز در سطح استان شد.مهندس افضلی با اشاره به خاموشی‌های امسال، گفت: متأسفانه کاهش بارندگی، افزایش دمای هوا و همچنین استخراج غیرمجاز رمزارزها موجب شده تا امسال شاهد خاموشی در سطح شهرها باشیم. وی با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون با همکاری و تعامل همه دستگاه‌های ذی ربط، اقدامات موثری در شناسایی، کشف و ضبط دستگاه‌های استخراج رمز ارز غیرمجاز در سطح استان صورت گرفته است، افزود: به‌طور حتم تقویت این تعامل و همکاری می‌تواند در افزایش کشفیات این بخش اثرگذار باشد.

راه‌اندازی سامانه الکترونیکی تهیه و گردش صورت وضعیت‌ها در آبفای استان اصفهان 

سامانه الکترونیکی تهیه و گردش صورت وضعیت‌ها (تدکار) با هدف توسعه خدمات الکترونیکی در آبفای استان اصفهان راه‌اندازی شد.  توسعه خدمات الکترونیک، افزایش شفافیت و پیشگیری از تخلفات احتمالی، افزایش رضایت ذینفعان، سهولت دسترسی به اطلاعات، افزایش سرعت و دقت در رسیدگی، کاهش تشریفات و مراجعات اداری از اهداف اساسی اجرای این طرح است. مدیرعامل آبفای استان اصفهان در آیین رونمایی از این سامانه، یکی از اهداف این طرح را کاهش مصرف کاغذ عنوان کرد و گفت: سال گذشته بالغ بر 3 هزار و 600 قرارداد در آبفای استان اصفهان منعقد شد که معادل با مصرف یک میلیون برگه یا 5 تن کاغذ است که با بهره‌برداری از سامانه تدکار نه تنها از مصرف این مقدار کاغذ جلوگیری می‌شود، بلکه سرعت انجام کارها و دسترسی به اطلاعات نیز افزایش می‌یابد. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران