شماره امروز: ۵۴۷

| | |

محمد اسلامی، وزیر راه و شهر‌سازی با اهداء لوح به منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان، از تلاش‌های بی‌دریغ مدیریت و کارکنان این مجموعه تقدیر کرد . به نقل ازروابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان:

تقدیر وزیر راه و شهر‌سازی از مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان

محمد اسلامی، وزیر راه و شهر‌سازی با اهداء لوح به منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان، از تلاش‌های بی‌دریغ مدیریت و کارکنان این مجموعه تقدیر کرد . به نقل ازروابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان: در متن این لوح تقدیر آمده است؛ بی‌شک توسعه زیربناهای حمل و نقل، عمران و آبادانی و شکوفایی اقتصادی را برای میهن اسلامی مان به ارمغان می‌آورد و این مهم بدون اتکال به الطاف الهی و اعتماد به همت مهندسان و متخصصان دلسوز این مرز و بوم تحقق نخواهد یافت. تولید ریل ملی، خودکفایی و عدم وابستگی به واردات ریل یکی از آرزوهای دیرینه صنعت راه‌سازی کشور و برگ زرینی است از همت والا و اراده سترگ تلاشگران این مرز و بوم در راه اعتلاء و سربلندی ایران اسلامی که موجب تسریع در توسعه شبکه ریلی کشور خواهد شد. اینجانب ضمن تقدیر از زحمات بی‌دریغ جنابعالی و کارکنان شرکت ذوب‌آهن اصفهان در تحقق این پروژه عظیم، از خداوند منان توفیق روز افزون و خدمت بیش از پیش به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برایتان مسألت دارم.

شهردار کمالشهر: 

اولویت اول مدیریت شهری تسریع در روندساخت و بهره‌برداری بیمارستان است

ناصری مقبل شهردار کمالشهر طی بازدید سرزده از روندساخت بیمارستان کمالشهر با اعلام این مطلب افزود: باعنایت به وعده‌های داده شده از سوی بهداشت و درمان استان، روندساخت بیمارستان کمالشهر مطلوب مردم کمالشهر و مدیریت شهری نیست. شهردار کمالشهر در این بازدید که همراه با دکتر عباسی نماینده مردم کرج در مجلس از روندساخت بیمارستان انجام شد، گفت: با پیگیری‌های انجام شده و طبق گزارشات واصله مبنی برپیشرفت فیزیکی بیش از 40 درصد این پروژه بزرگ درمانی و خدماتی، شواهد نشانگر پیشرفت کمتر از 15 درصد می‌باشد که این امر هرگز مطلوب شهروندان و شهرداری کمالشهر نیست.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران