شماره امروز: ۵۴۷

| | |

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، علی عبداله پور با اشاره به اینکه نام انقلاب اسلامی ایران همواره با نام معمار کبیر انقلاب،

خدمات‌رسانی در خطوط هفتگانه مترو  در روزهای 14 و 15 خردادماه همانند روزهای تعطیل

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، علی عبداله پور با اشاره به اینکه نام انقلاب اسلامی ایران همواره با نام معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) عجین شده و هر سال با فرارسیدن نیمه خرداد، یادآور روز وداع با بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و قیام مردمی 15 خرداد است گفت: امسال نیز همانند سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت موازین بهداشتی بنا بر تصمیم ستادملی مبارزه با کرونا مراسم سی و دومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در حرم مطهر برگزار نخواهد شد وی افزود: سرویس دهی در روزهای 14 و 15 خردادماه نیز همانند روزهای تعطیل در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه از ساعت 6صبح آغاز خواهد شد.

تعامل رابطان خانه کارگر و آبفای اصفهان با محوریت مدیریت مصرف آب

در نشست رییس اداره آموزش همگانی آبفای استان اصفهان با رابطان خانه کارگر، بر همکاری و تعامل این تشکل مردمی با آبفای اصفهان در خصوص مصرف بهینه آب تاکید شد. محسن شفیعا در جلسه‌ای که با حضور 60 نفر از رابطان و تشکل‌های خانه کارگر برگزار شد، گفت: انتظار می‌رود تشکل‌های خانه کارگر درانعکاس و انتشار محتوا‌های آموزشی با محوریت مدیریت مصرف آب در فضای مجازی با آبفای استان اصفهان همکاری کنند. وی رابطان خانه کارگر را حامیان یا سفیران آب در ادارات نامید و اظهار داشت: حضور رابطان خانه کارگر در ادارات می‌تواند نقش موثری در فرهنگ‌سازی مصرف درست آب در میان کارکنان دستگاه‌های اجرایی ایفا نمایند. در ادامه این نشست رییس امور اعضای خانه کارگر اصفهان گفت: خانه کارگر استان اصفهان از لحاظ تعداد اعضا و ارایه خدمات آموزشی در کشور رتبه اول را داراست. محمود امانی پور افزود: با توجه به محدودیت منابع آبی در کشور واستان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آموزشی که امسال خانه کارگر در اصفهان برای اعضا در نظر گرفته آموزش مصرف بهینه آب است. وی اظهار داشت: خانه کارگر استان اصفهان در زمینه فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در جامعه نهایت همکاری را با آبفای استان اصفهان در دستور کار قرار می‌دهد. اضافه می‌شود در پایان این نشست به پنج نفر از رابطان حاضر در جلسه، لوازم کاهنده مصرف اهدا شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران