شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مانور آمادگی سیستم‌های تامین برق اضطراری در شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و مدیرکل بحران وزارت نیرو به صورت ویدئوکنفرانس همزمان با سایرشرکت‌های آب و فاضلاب کشور

برگزاری مانور آمادگی  در آبفای استان اصفهان

مانور آمادگی سیستم‌های تامین برق اضطراری در شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و مدیرکل بحران وزارت نیرو به صورت ویدئوکنفرانس همزمان با سایرشرکت‌های آب و فاضلاب کشور برگزارشد مدیرعامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور هدف از برگزاری این مانور را آمادگی سیستم‌های تامین برق اضطراری در ساعات اوج مصرف با استفاده از دیزل ژنراتورهای موجود در صنعت آب و فاضلاب دانست . حمیدرضا جانبازبا بیان اینکه سال سختی در تامین خدمات پایدار به مردم در پیش داریم اعلام کرد: امسال به دلیل محدودیت شدید منابع آبی و افزایش دما بیشتر مناطق در فلات مرکزی و شرق کشور با تنش آبی روبرو هستند.  مدیرعامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور بر جلب رضایت مردم درخصوص دسترسی پایدار به خدمات صنعت آبفا تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: مدیران شرکت‌های آب و فاضلاب در سطح کشور باید با برگزاری جلسات مستمر مقابله با تنش آبی و اقدامات پیشگیرانه از تبعات بحران کم‌آبی جلوگیری کرده تا رضایت مردم که هدف نهایی صنعت است حاصل شود .

توزیع مرحله سوم کمک‌های مومنانه بین خانوارهای نیازمند

به مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) مرحله سوم کمک‌های مومنانه آبفای استان اصفهان بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد. فرمانده بسیج شرکت آبفای استان اصفهان گفت: به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی برتداوم نهضت کمک مومنانه در پی شیوع ویروس کرونا، بسته‌های ارزاق با عنوان همدلی مومنانه با مشارکت مدیران و تعدادی از کارکنان شرکت آبفا میان نیازمندان توزیع شد. هاشم امینی با اشاره به توزیع مرحله سوم کمک‌های مومنانه بین خانوارهای نیازمند اعلام کرد: بسیج از ابتدای شیوع ویروس کرونا با نهضت کمک‌های مومنانه به عنوان یک نهاد مردمی در کنار هم وطنان بوده است و در این مرحله 150 بسته کمک‌های معیشتی شامل 7 قلم کالای اساسی از جمله برنج، مرغ، روغن، حبوبات، ماکارونی و رب گوجه فرنگی و خرما بین محرومان توزیع شد. وی افزود: هر بسته از کمک‌های معیشتی به ارزش 300 هزار تومان است که پس ازشناسایی نیازمندان با همکاری خیریه‌های معتبر توسط کارکنان بسیجی آبفا در اختیار آنها قرار گرفت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران