شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: برای هر خانوار ۵۰۰ لیتر نفت سفید در نظر گرفته شده است که در کارت بانکی معرفی شده مشتریان شارژ شده و تا تاریخ 31/۳/1400 اعتبار دارد .

شارژ اولین سهمیه  نفت سفید خانوارهای فاقد  گاز طبیعی در ۱۴۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: برای هر خانوار ۵۰۰ لیتر نفت سفید در نظر گرفته شده است که در کارت بانکی معرفی شده مشتریان شارژ شده و تا تاریخ 31/۳/1400 اعتبار دارد . سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری اعتبار این دوره از توزیع سوخت نفت سفید را از تاریخ 4/1/1400 تا 31/3/1400 اعلام کرد و ادامه داد: عرضه نفت سفید به صورت الکترونیکی با شارژ سهمیه در کارت بانکی معرفی شده از سوی مشتریان انجام می‌شود . وی افزود: مصرف‌کنندگان نفت سفید سوز فاقد گاز طبیعی با در دست داشتن کارت بانکی به فروشندگی‌های عرضه سوخت محل سکونت خود مراجعه و نسبت به دریافت مقدار سوخت تعیین شده اقدام نمایند . مدیر منطقه ساری از شهروندان خواست تا شکایات و پیشنهادات خود را با شماره تلفن‌های ۳۳۲۷۰۱۳۸ و ۳۳۲۷۰۱۴۰ منطقه ساری و شماره ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اطلاع دهند تا رسیدگی شود .

از فعالان عرصه  سوخت‌رسانی نوروزی منطقه چالوس تجلیل شد

مدیر منطقه چالوس با تجلیل از ​همکاران منطقه، مالکان وکارکنان جایگاه‌ها و مدیران عامل شرکت‌های حمل و نقل ​فرآورده‌های نفتی، رانندگان فعال در عرصه سوخت رسانی ​نوروزی آنان را طلایه داران خدمت نامید و از آنان تجلیل کرد . در نشستی که صبح روز یکشنبه مورخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در اتاق کنفرانس منطقه برگزار شد، تورج امانی مدیر منطقه چالوس از مدیرعامل، مدیران ذی‌ربط ستادی و عملیاتی منطقه، همکاران حوزه حمل ونقل، تامین وتوزیع و همچنین مدیران عامل شرکت‌های حمل ونقل فرآورده‌های نفتی، رانندگان زحمتکش سوخت رسان، ومالکان وکارکنان جایگاه‌ها که ازروزهای پایانی سال ۹۹ تا پایان ۱۳ فروردین با همت مضاعف در عرصه سوخت‌رسانی به جایگاه‌های غرب استان مازندران تلاش وافر نمودند تقدیر نمود. مدیر منطقه چالوس در ادامه گفت: امید است با تعامل و همدلی بتوان در سال جدید با انرژی وتوان مضاعف نسبت به خدمت رسانی و عرضه سوخت به جایگاه‌های منطقه گام‌برداریم . یاداور می‌شود منطقه چالوس با ۵۸ باب جایگاه عرضه سوخت مایع و ۴۱ باب جایگاه CNG وبیش از ۱۳۰۰ نازل به مسافران نوروزی خدمت‌رسانی نمودند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران