شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: برای هر خانوار ۵۰۰ لیتر نفت سفید در نظر گرفته شده که در کارت بانکی معرفی شده مشتریان شارژ می‌شود

سهمیه نفت سفید خانوارهای فاقد گاز طبیعی اعلام شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: برای هر خانوار ۵۰۰ لیتر نفت سفید در نظر گرفته شده که در کارت بانکی معرفی شده مشتریان شارژ می‌شود و تا تاریخ 5 فروردین سال 1400 اعتبار دارد. بر پایه این خبر، سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری بیان کرد: سهمیه خانوارهای یک و دو نفره ۵۰۰ لیتر، سه و چهار نفره ۵۰۰ لیتر، پنج و شش نفره ۵۰۰ لیتر و هفت نفره به بالا نیز ۵۰۰ لیترمی باشد . وی افزود: آن دسته ازمصرف کنندگان نفت سفید سوز فاقد گاز طبیعی با در دست داشتن کارت بانکی به فروشندگی‌های عرضه سوخت محل سکونت خود مراجعه و نسبت به دریافت مقدار سوخت تعیین شده اقدام نمایند . مدیر منطقه ساری از شهروندان خواست تا شکایات و پیشنهادات خود را با شماره تلفن‌های ۳۳۲۷۰۱۳۸ و ۳۳۲۷۰۱۴۰ منطقه ساری و شماره ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اطلاع دهند تا رسیدگی شود .

انتصاب مسوول گزینش برق منطقه‌ای مازندران

طی حکمی از سوی مدیر کل هسته گزینش و به پیشنهاد مدیر عامل محترم شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان، بر اساس صورتجلسه شورای هسته گزینش شرکت مادر تخصصی توانیر مهندس جلال‌الدین مولایی‌قرا به عنوان مسوول نمایندگی هسته گزینش توانیر برق منطقه‌ای مازندران منصوب شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران