شماره امروز: ۵۴۷

| | |

فارس| وزیر صمت در مکاتبه‌ای با رییس کل گمرک اعلام کرد، کلیه پارچه‌های ملت بلون موجود در گمرکات سراسر کشور که تاریخ قبض انبار آنها قبل از ۲۰ آبان ماه می‌باشد ترخیص شوند.

دستور ترخیص مواد اولیه تولید ماسک صادر شد

فارس| وزیر صمت در مکاتبه‌ای با رییس کل گمرک اعلام کرد، کلیه پارچه‌های ملت بلون موجود در گمرکات سراسر کشور که تاریخ قبض انبار آنها قبل از ۲۰ آبان ماه  می‌باشد ترخیص شوند. علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت معدن و تجارت در مکاتبه‌ای با میراشرفی رییس کل گمرک ایران، با اشاره به بند 9 مصوبات جلسه 20 آبان ماه کمیته لجستیک ستاد ملی مبارزه با کرونا، ‌اعلام کرد، دستور فرمایید کلیه پارچه‌های ملت بلون موجود در گمرکات سراسر کشور که تاریخ قبض انبار آنها قبل از 20 آبان ماه می‌باشد ترخیص و گزارش میزان ترخیص محموله‌های مذکور به تفکیک مشخصات وارد‌کننده، میزان محموله ترخیص شده و... به صورت مستمر به سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکندگان و سازمان غذا و دارو ارسال شود.

۹۷۰۰میلیارد تومان تخلف کشف شده در اصناف

مهر|مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌ها و نظارت بر تشکل‌های سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در مورد آخرین وضعیت گرانفروشی در کشور، اظهار داشت: با عنایت به جمع‌بندی گزارش بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۲ میلیون و ۱۱۴ هزار و ۷۲۹ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی، عمده فروشی و خرده فروشی انجام شده است.مجید ارغنده پور افزود: این میزان بازرسی در نهایت منجر به تشکیل ۱۵۱ هزار و ۸۰۶ پرونده به ارزش بیش از ۹۷ هزار و ۱۲۴ میلیارد ریال (۹۷,۱۲۴,۹۲۶,۲۰۳,۰۵۴ ریال) شده است.وی ادامه داد: همچنین در همین مدت تعداد ۱,۰۸۲,۳۹۶ مورد بازرسی مربوط به امتناع از عرضه کالا و گرانفروشی انجام شده است. ارغنده پور گفت: در نتیجه این بازرسی‌ها، ۵۴ هزار و ۳۹۸ پرونده گرانفروشی به ارزش ۴ هزار و ۶۳۵ میلیارد ریال (۴,۶۳۵,۹۵۱,۶۲۱,۳۰۴ ریال) تشکیل شده که به ادارات کل تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران