شماره امروز: ۵۴۷

| | |

ذوب‌آهن اصفهان در بیست و دومین سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد سال ۹۸ که با حضور شرکت‌های فولادی کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش در حال برگزاری است، حضوری فعال دارد.

 ذوب‌آهن اصفهان در بیست و دومین سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد سال ۹۸ که با حضور شرکت‌های فولادی کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش در حال برگزاری است، حضوری فعال دارد. خبرنگار ما در این نمایشگاه با تنی چند از مسوولان هنگام بازدید از غرفه شرکت گفت‌وگو نموده است که در پی می‌آید: 

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش: ذوب‌آهن اصفهان با تولید محصولات با ارزش افزوده بالا یکی از صنایع پیشرو است. غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و دکتر عباس نجفی زاده، رییس هیات انجمن آهن و فولاد ایران و هیات همراه 15 مهرماه با حضور در غرفه ذوب‌آهن اصفهان در نمایشگاه آهن و فولاد ایران در کیش ضمن گفت‌وگو با کارشناسان ذوب‌آهن اصفهان در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در خصوص تولید فولاد قرار گرفتند.  غلامحسین مظفری، با اشاره به اینکه توسعه ساختارهای ریلی، ساختمانی، اسکله‌ای و بندری با توسعه فولاد رخ می‌دهد گفت: ذوب‌آهن اصفهان یکی از قدیمی‌ترین صنایع فولادی کشور است و بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات فولادی کشور را تولید می‌کند و باید گفت ارتقای سطح فنی دانش فولاد در کشور با ذوب‌آهن اصفهان رخ داد . وی با اشاره به اینکه ذوب‌آهن اصفهان با تولید محصولات جدید با ارزش افزوده بالا یکی از صنایع پیشرو در کشور است تصریح کرد: ذوب‌آهن اصفهان با تولید محصولات با کیفیت می‌تواند به بازار‌های جهانی نگاه ویژه داشته باشد . مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تولید و تبدیل مواد اولیه به محصول نهایی می‌تواند ارز آوری بیشتری نسبت به خام فروشی داشته باشد و توجه به این مهم باید در اولویت قرار گیرد. وی به تولید ریل در ذوب‌آهن اشاره کرد و افزود: ریل یک محصول استراتژیک فولادی است که تولید آن نیاز به دانش فنی بالای دارد و ذوب‌آهن با تولید ریل ملی نشان داد همیشه پیشتاز و پیشرو در زمینه تولید محصولات فولادی است. وی گفت: امید است با تخصیص سنگ آهن مورد نیاز ذوب‌آهن ظرفیت تولید در این مجتمع صنعتی و کشور افزایش یابد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران