شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تکلیف ستاد اقامه نماز از اولویت‌های مهم درسطح این شرکت است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری: 

در هفته دفاع مقدس  از خادمان نماز تجلیل شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تکلیف ستاد اقامه نماز از اولویت‌های مهم درسطح این شرکت است. سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری در نشست اقامه نماز که با حضور ائمه جماعات برگزار شد، بیان کرد: بزرگ‌ترین توفیق در ادارات برگزاری نماز اول وقت می‌باشد که به لطف الهی با حضور پررنگ و مستمر ائمه جماعات منطقه ساری و پرسنل متدین در حال انجام و درافزایش معنویات وجلوگیری از منکرات کارکنان اثرگذار است. رجب‌پور تعظیم شعائر را در راستای دین برای جامعه مفید و ضروری دانست و ادامه داد: پیوند با نماز و فرایض الهی سبب مصون ماندن افراد از دام جنگ نرم دشمن می‌شود. وی برگزاری مراسم تجلیل از خادمان نماز را حائز اهمیت دانست و افزود: کار تربیتی و فرهنگی تدریجی و بلندمدت بوده و می‌تواند زمینه تشویق هر چه بیشتر کارکنان و فعالین اقامه نماز به این فریضه مهم دینی را فراهم آورد. در پایان این مراسم از خادمین و فعالین اقامه نماز با اهدای هدایای فرهنگی قدردانی و تقدیر شد.

 شرکت توزیع نیروی برق مازندران، دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی

در جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۹ و تقدیر از مدیران برتر و تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف و بزرگوار استان مازندران فرامرز سپری مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران با توجه به خدمات ارزشمند و برجسته در بخش منتخبین دستگاه‌ها با عملکرد ویژه عنوان دستگاه اجرایی قابل تقدیر را در سطح استان کسب و توسط حسین زادگان استاندار مازندران مورد تجلیل قرار گرفت. سپری در حاشیه این برنامه با بیان اینکه در تمامی امورهای ۱۸گانه این شرکت میز خدمت حضوری و الکترونیکی مستقر شده است تصریح کرد:  از ۸۲ خدمت تعریف شده تاکنون ۵۲ خدمت به‌صورت الکترونیکی اجرایی گشته و این نوید را به مردم مازندران خواهیم داد که در آینده نزدیک کلیه خدمات قابل ارایه در این شرکت به‌صورت غیرحضوری اجرایی می‌گردد. سپری در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از تلاش و جدیت معاونین و کارشناسان این شرکت توزیع برق در الکترونیکی شدن خدمات از برنامه‌های ویژه شرکت توزیع نیروی برق در این حوزه خبر داد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران