شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی با نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان و مردم شریف شهرستان خمین دیداروگفت‌وگو و به بررسی مسائل و مشکلات شهرکها و نواحی صنعتی پرداخت.

دیدار سرپرست شهرک‌های صنعتی با نمایندگان اراک و خمین

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی با نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان و مردم شریف شهرستان خمین دیداروگفت‌وگو و به بررسی مسائل و مشکلات شهرکها و نواحی صنعتی پرداخت. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی، طیب میرزایی سرپرست شرکت باآصفری نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان و نظری نماینده مردم شریف شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد و به بررسی مسائل و مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی پرداخت. سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی در این دیدارها و در ابتدای نشست ضمن قدردانی از زحمات نمایندگان محترم در پیگیری امورات شهرک‌های صنعتی و صنعتگران، گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته توسط این شرکت ارایه و برخی از مسائل جاری شهرک‌ها و نواحی صنعتی را مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به‌کارگیری ریل ملی در خطوط ریلی، افتخار صنعت 

دکتر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه آیین گشایش بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران با سپاس ویژه از همت کارگران و مدیران سختکوش ذوب‌آهن اصفهان در جهت رشد و توسعه صنعت کشور گفت: یکی از افتخارات تولیدی و صنعتی در کشور تولید ریل ملی توسط پولادمردان ذوب‌آهن اصفهان است و وزارت راه و شهرسازی نیز بر اساس رسالت خود به قول‌هایی که در خصوص به کارگیری و استفاده از ریل ملی داده عمل نمود و هم‌اکنون ریل تولیدی ذوب‌آهن اصفهان در خطوط ریلی کشور مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد . وی گفت: امیدواریم کارشناسان و متخصصین ذوب‌آهن اصفهان همچون گذشته همت خود را در جهت تولید بیشتر ریل ملی و تامین نیاز کشور به این محصول به کار گیرند. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران