شماره امروز: ۵۴۷

| | |

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان‌های مازندران و گلستان و نماینده مردم نوشهر و چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با همراهی جمعی از اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بیمارستان‌های نوشهر و چالوس بازدید کردند .

قدردانی از تیم درمانی بیمارستان «نوشهر و چالوس»

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان‌های مازندران و گلستان و نماینده مردم نوشهر و چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با همراهی جمعی از اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بیمارستان‌های نوشهر و چالوس بازدید کردند . دکتر محمد مهدی ناصحی نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مازندران و گلستان در حاشیه این بازدیدها، از تلاش‌های مجموعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در کنترل همه‌گیری بیماری کرونا در استان و همچنین از کادر درمانی و مدافعان سلامت به عنوان مبارزان خط مقدم جبهه مقابله با کرونا تقدیر کرد. وی همچنین از تکمیل و بهره‌برداری ساختمان اورژانس و توسعه سایر بخش‌های بیمارستان شهید بهشتی نوشهر ظرف ماه آینده خبر داد. دکتر محمد علی محسنی نماینده مردم نوشهر و چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از توجه ویژه وزیر بهداشت به استان، ضمن حمایت از مدیریت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در راستای مقابله با بیماری کرونا، از کادر درمانی جهت ارایه خدمات درمانی به بیماران قدردانی کرد.

راه‌اندازی خطوط بسته بندی حبوبات در به‌پخش 

مدیرعامل شرکت به پخش طی بازدیدی که هفته گذشته از مراحل آزمایشی راه‌اندازی خطوط بسته بندی حبوبات در شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش به عمل آورد ضمن اعلام این خبر افزود: در ده روز آینده این خطوط رسماً مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع بهشهر، بهروز پورمحمدی مدیرعامل شرکت به پخش طی بازدیدی که هفته گذشته از مراحل آزمایشی راه‌اندازی خطوط بسته بندی حبوبات در شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش به عمل آورد ضمن اعلام این خبر در ادامه افزود: در حال حاضر دستگاه‌های بسته بندی حبوبات خریداری، مجوزهای لازم اخذ شده و تا ده روز آینده تولید انبوه این خطوط آغاز خواهد شد. این در حالی است که حبوبات بسته بندی شده، با برند «صرفه» وارد بازار می‌شود. گفتنی است شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش، یکی از شرکت‌های تابعه به پخش به شمار می‌آید که پیش از این تنها به بسته بندی و عرضه چای سیلان با برند «ماسوله»  می‌پرداخت اما با تاکید مهندس مجید محسنی مجد مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و پیگیری‌های انجام شده، اکنون با راه‌اندازی خطوط بسته بندی حبوبات به عرضه این محصول در بازار نیز ورود پیدا خواهد کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران