شماره امروز: ۵۴۷

باغربالگری و ضدعفونی تمام سطوح خطوط تولید:

| | |

حفظ و ارتقای سلامت کارکنان و ایمن‌سازی محیط کار وتولید در مقابله با ویروس کرونا، اولویت نخست ایران‌خودرو است.

حفظ و ارتقای سلامت کارکنان و ایمن‌سازی محیط کار وتولید در مقابله با ویروس کرونا، اولویت نخست ایران‌خودرو است. محمد گلچین‌راد معاون توسعه منابع انسانی ایران‌خودرو و رییس ستاد مقابله با کرونای گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: این گروه صنعتی ضمن تولید اقلام بهداشتی نسبت به کاهش تراکم نیروی انسانی و شیفت‌بندی در کنار ضد عفونی کردن خطوط تولید و تجهیزات اقدام کرده است. به گزارش ایکوپرس، وی افزود: اقدامات پیشگیرانه ایران‌خودرو در مقابله با ویروس کرونا مطابق دستورالعمل جامع مقابله با کرونا برگرفته از پروتکل‌های بهداشتی وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا ادامه دارد. گلچین رادخاطرنشان کرد: این خودروساز همزمان با آغاز سال کاری سال جدید اقداماتی جهت مقابله با ویروس کرونا انجام داده و هم‌اکنون تمامی فضاهای کاری، خطوط تولید، تجهیزات و محاوط، قبل از ورود پرسنل به صورت کامل ضدعفونی شده و این روند به صورت مستمر ادامه دارد. معاون توسعه منابع انسانی ایران‌خودرو برحفظ و صیانت کارکنان در مقابله با ویروس کرونا تاکید کرد: کار کنان و خانواده آنان اطمینان خاطر داشته باشند که مطابق با دستورالعمل جامع، شرکت از شرایط مطلوب بهداشتی بر خوردار است.

وی افزود: همانند اسفند ماه سال گذشته مادران دارای فرزند زیر ۱۶ سال، افراد دارای بیماری خاص و جانبازان گرامی تا پایان فروردین در قرنطینه خانگی و شرایط دور کاری خواهند بود. گلچین‌راد تصریح کرد: توزیع ماسک و ژل بین پرسنل، ضد عفونی کردن تمامی خطوط تولید، اماکن، ماشین‌های حمل قطعات و خودرو، سرویس‌های رفت و آمد به صورت مستمر، تغییر سیستم آب‌رسانی در سرویس‌های بهداشتی بدون دخالت دست، و اجرای اقدامات کنترلی نظیر تب‌سنجی کلیه ورودی‌های شرکت از مهم‌ترین اقداماتی است که برای مقابله باشیوع ویروس کرونا در گروه صنعتی ایران‌خودرو انجام می‌شود.

وی افزود: سرپرستان و سرکارگران آموزش‌های لازم را برای فراهم ساختن محیط کار و تولید امن را در مقابله با ویروس کرونا و چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را آموزش دیده و توسط مدیران مجموعه ارزیابی می‌شوند.

گلچین خاطرنشان کرد: بسته بهداشتی حاوی ژل ضد عفونی‌کننده، ماسک و اطلاعاتی در این زمینه در بدو ورود به تمامی کارکنان اهدا ء می‌گردد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران