شماره امروز: ۵۴۷

صالحی نیا مطرح‌کرد

| کدخبر: 134639 | |

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت ‌گفت: فلسفه وجودی ما این است که با بهبود مستمر فضای کسب و کار، هر روز به رونق یک واحد تولیدی کمک کنیم. به گزارش شاتا،

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت ‌گفت: فلسفه وجودی ما این است که با بهبود مستمر فضای کسب و کار، هر روز به رونق یک واحد تولیدی کمک کنیم. به گزارش شاتا، محسن صالحی نیا که روز گذشته با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت به سمت معاون وزیر، رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد، در نشست هم‌اندیشی با اعضای هیات‌مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی استان تهران افزود: همه تلاش ما در راستای این است که واحدهای تولیدی فعال باشند و چرخ تولید به صورت منظم و با تمام قدرت بچرخد. او با بیان اینکه سیاست وزیر صنعت نیز بر حمایت همه‌جانبه از تولید است، تصریح کرد: هماهنگی با دستگاه‌های مرتبط با واحدهای تولیدی مانند سازمان محیط زیست را برای حل و فصل مسائل و مشکلات فراروی واحدهای تولیدی در دستور کار قرار خواهیم داد.

صالحی نیا همچنین به موضوع تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی و صنعتی اشاره کرد و گفت: واحدهای تولیدی مسائل و مشکلاتی را که راجع به ترخیص تجهیزات و مواد اولیه خود با گمرک دارند، به ما منعکس کنند تا در اولین فرصت مورد بررسی و حل و فصل قرار دهیم. مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به برخی پیشنهادات مطرح شده در این جلسه، بیان کرد: برگزاری اینگونه جلسات را به صورت مستمر برای شنیدن مهم‌ترین مسائل و نقطه نظرات مربوط به شهرک‌های صنعتی در دستور کار داریم و در همین راستا جلسه بعدی با اعضای هیات‌مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی استان تهران دهه اول دی ماه برگزار خواهد شد. صالحی نیا بازدیدهایی منظم از شهرکهای صنعتی را از دیگر کارهای خود دانست و افزود: با این بازدیدها از نزدیک با مسائل و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی و مهم‌ترین مسائل مربوط به شهرک‌ها بیشتر آشنا می‌شویم. او با تأکید بر ضرورت توجه به موضوع آموزش و ارتقای سطح علمی فعالان حوزه تولید، گفت: از راه‌اندازی و فعالیت دپارتمان‌های آموزشی در شهرک‌های صنعتی استقبال می‌کنیم. معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، هماهنگی و هم افزایی با دستگاه‌های مرتبط را برای حل و فصل مشکلات صنعتگران مثمر ثمر دانست و تصریح کرد: ارتباطات خوبی با سایر دستگاه‌ها از جمله محیط زیست و سازمان امور مالیاتی داریم و از امضای تفاهم نامه‌ها و توافقنامه‌ها با اینگونه دستگاه‌ها برای کمک به حوزه تولید و اشتغال استقبال می‌کنیم.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران