یک عاشقانه فضایی؛ فضانورد مشهور در ۹۳ سالگی ازدواج کرد+ تصاویر

دومین انسانی که پا بر کره ماه گذاشت در توییتر خود نوشت: در تولد ۹۳ سالگی‌ام... خوشحالم که اعلام کنم با معشوقه دیرینه‌ام، دکتر آنکا فاور، ازدواج کردم.

یک عاشقانه فضایی؛ فضانورد مشهور در ۹۳ سالگی ازدواج کرد+ تصاویر
۱۴۰۱/۱۱/۰۲ ۱۴:۳۰:۰۰
| | |

باز آلدرین فضانورد مشهور آمریکایی روز جمعه در نود و سومین سالروز تولدش، ازدواج کرد. او دومین انسانی است که بعد از نیل آرمسترانگ پا بر کره ماه گذاشت.

به گزارش فرارو، آلدرین که در ماموریت آپولو ۱۱ حضور داشت، رسماً در یک مراسم خصوصی با آنکا فاور معاون اجرایی Buzz Aldrin Ventures ازدواج کرد.

این فضانورد در توییتر خود نوشت: در تولد ۹۳ سالگی‌ام... خوشحالم که اعلام کنم با معشوقه دیرینه‌ام، دکتر آنکا فاور، ازدواج کردم.

وی افزود: ما برای پیمان مقدس ازدواج، در یک مراسم خصوصی کوچک در لس‌آنجلس مثل دو نوجوان در حال فرار، با هم یکی شدیم.

اطلاعات مربوط به فاور در صفحه لینکدین او نشان می‌دهد او در سال ۱۹۹۶ مدرک دکترای مهندسی شیمی خود را از دانشگاه پیتسبورگ (شرق) دریافت کرده است. سه ازدواج قبلی باز آلدرین به طلاق ختم شده بود.

آلدرین تنها عضو ماموریت آپولو ۱۱ است که همچنان در قید حیات است. در آن ماموریت، او و نیل آرمسترانگ به اولین افرادی تبدیل شدند که روز ۲۰ جولای ۱۹۶۹ پا به ماه گذاشتند. آرمسترانگ در سال ۲۰۱۲ درگذشت و مایکل کالینز، سومین عضو این سفر نیز در آوریل ۲۰۲۱ از دنیا رفت.

ازدواج فضانورد مشهور در 93 سالگی

ازدواج فضانورد مشهور در 93 سالگی

باز آلدرین

ازدواج فضانورد مشهور در 93 سالگی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران