آب ۲۷ هزار خانوار بدمصرف تهرانی قطع شد/ مشترکان بدمصرف آب چطور مشخص می‌شوند؟

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: سه درصد از مشترکان پایتخت بدمصرف هستند که هشت درصد آب شرب خانگی این کلان‌شهر را مصرف می‌کنند.

آب ۲۷ هزار خانوار بدمصرف تهرانی قطع شد/ مشترکان بدمصرف آب چطور مشخص می‌شوند؟
۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۱۷:۲۰:۰۰
| | |

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران از قطع آب حدود ۲۷ هزار خانوار بدمصرف تهرانی از نیمه مهرماه امسال خبر داده و گفته سه درصد از مشترکان پایتخت بدمصرف هستند. به گفته او گروه «بدمصرف‌ها» معادل ۴۲ میلیون و ۴۹۲ هزار و ۸۰۶ مترمکعب آب را در ۹ ماه نخست امسال مصرف کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، سیدرسول باقری گفت: سه درصد از مشترکان پایتخت بدمصرف هستند که هشت درصد آب شرب خانگی این کلان‌شهر را مصرف می‌کنند.

باقری افزود: نواحی دیباجی، آیت‌اله کاشانی و شهرک غرب از لحاظ اسکان و استقرار مشترک بدمصرف در رده‌های بعدی قرار دارند.

او با تاکید بر این‌که الگوی مصرف آب در تهران ۱۴ مترمکعب برای هر خانوار در ماه است گفت: مشترکانی که ماهانه بیش از دو برابر الگوی مصرف یعنی بیش از ۲۸ مترمکعب آب مصرف می‌کنند، «بدمصرف» محسوب می‌شوند.

به گفته معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران گروه «بدمصرف‌ها» معادل ۴۲ میلیون و ۴۹۲ هزار و ۸۰۶ مترمکعب آب را در ۹ ماه نخست امسال مصرف کرده‌اند.

از ابتدای طرح برخورد با مشترکان بدمصرف (۱۸مهرماه) تاکنون، آب حدود ۲۷ هزار خانوار بدمصرف تهرانی (شامل ۲۰هزار خانوار خانگی و ۷۰۰۰ خانوار غیرخانگی) به صورت موقت از ساعت ۹ تا ۱۶ قطع شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران