وزیر کار و رفاه اجتماعی:

جاماندگان یارانه ثبت‌نام کنند

وزیر کار گفت: افرادی که تحت هر شرایطی یارانه خود را دریافت نکرده اند و استحقاق دریافت یارانه دارند و یا در زمان مقرر ثبت نام نکرده بودند، می‌توانند با مراجعه به سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها در این سامانه ثبت‌نام کنند.

جاماندگان یارانه ثبت‌نام کنند
۱۴۰۱/۱۰/۰۷ ۱۳:۲۰:۱۸
| | |

صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حاشیه جلسه هیات دولت از جاماندگان یارانه درخواست کرد ثبت‌نام کنند. 

مرتضوی گفت: افرادی که تحت هر شرایطی یارانه خود را دریافت نکرده اند و استحقاق دریافت یارانه دارند و یا در زمان مقرر ثبت نام نکرده بودند، می‌توانند با مراجعه به سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها در این سامانه ثبت‌نام کنند.

وزیر کار ادامه داد: اطلاعات در اختیار معاونت رفاه وزارت کار قرار می گیرد و بعد از آزمون وسع، نتیجه به سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام خواهد شد.

مرتضوی همچنین با اشاره به اینکه در هفته‌های گذشته خدمات ویژه‌ای به بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی ارائه شد، گفت: انعقاد قرداد بیمه تکمیلی کلیه بازنشستگان با افزایش ۸۰درصدی شرح خدمات و ۱۲۰ درصد منابع ریالی، هدیه دولت سیزدهم به بازنشتگان بود

وزیر کار گفت: واریز حقوق بازنشتگان تامین اجتماعی به همراه یک ماه معوقه افزایش سایر سطوح، از دیگر اقداماتی بود که توسط در وزارت کار، رفاه و تعاون اجتماعی انجام شد.

وزیر کار در مورد دستمزد کارگران هم توضیحاتی ارائه کرد و گفت: برای تعیین حداقل دستمزد و حقوق کارگران، قرار بر این شده است که در جلسه آتی شورای کار نسبت به انتخاب کمیسیون تخصصی برای بررسی شرایط و موازین قانونی این موضوع، اتخاذ تصمیم شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران