شماره امروز: ۵۴۷

| | |

وزارت بهداشت از شناسایی ۶۱۸ بیمار کرونایی و فوت ۲۲ بیمار دیگر خبر داد. وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۵ میلیون و ۵۳ هزار و ۶۷۳ نفر دُز اول، ۵۸

وزارت بهداشت از شناسایی ۶۱۸ بیمار کرونایی و فوت ۲۲ بیمار دیگر خبر داد. وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۵ میلیون و ۵۳ هزار و ۶۷۳ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۴۴۶ هزار و ۶۳۸ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۸۵ هزار و ۶۶۶ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۵۸۵ هزار و ۹۷۷ دُز رسید. 

بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶۱۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۸۷ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۴۰ هزار و ۳۱۶ نفر و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۲۲۱ نفر رسید.۴۶۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۵۳ میلیون و ۹۴۶ هزار و ۷۵۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۳۵ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۳۴۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۷۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران