شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سید احمد مقدسی، رییس هیات‌مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: صادرات دام آزاد شده اما تعرفه صادرات سنگین است. وی با بیان اینکه صادرات دام آزاد شده اما تعرفه صادرات سنگین است، اظهار داشت

سید احمد مقدسی، رییس هیات‌مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: صادرات دام آزاد شده اما تعرفه صادرات سنگین است. وی با بیان اینکه صادرات دام آزاد شده اما تعرفه صادرات سنگین است، اظهار داشت: عوارض صادراتی برای هر کیلوگرم دام سنگین ١۶ هزار و ۵٠٠ تومان است که رقم بالایی است و امکان رقابت در بازارهای جهانی را از ما گرفته است. وی اضافه کرد: چون این تعرفه در بودجه ذکر شده امکان حذف آن وجود ندارد و باید در سران سه قوه مطرح و آنجا بررسی شود که امیدوار هستیم این اتفاق بیفتد. 

قیمت نفت به پایین‌ترین سطح  ۷ ماه اخیر رسید

قیمت نفت به‌ دنبال نگرانی‌ها درباره کاهش تقاضای سوخت در پی ترس از رکود اقتصادی جهان و انتظارها درباره افزایش نرخ بهره با بیش از یک دلار کاهش به پایین‌ترین سطح در هفت ماه اخیر رسید. قیمت نفت خام برنت پس از کاهش سه درصدی در روز معاملاتی پیش، با یک دلار و ۳۵ سنت یا ۱.۵ درصد کاهش در ساعت ۴ و ۲۰ دقیقه به وقت گرینویچ به ۹۱ دلار و ۴۸ سنت برای هر بشکه و پایین‌ترین رقم از ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن‌ماه) رسید. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران