شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سازمان هواشناسی، وضعیت جوی کشور در روزهای شنبه تا سه شنبه آینده را پیش بینی کرد و بر همین اساس، شاهد رگبار همراه با وزش باد و گرد و خاک در برخی از استان‌ها خواهیم بود.

سازمان هواشناسی، وضعیت جوی کشور در روزهای شنبه تا سه شنبه آینده را پیش بینی کرد و بر همین اساس، شاهد رگبار همراه با وزش باد و گرد و خاک در برخی از استان‌ها خواهیم بود. بنا بر اعلام سازمان هواشناسی، برای روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱، در مناطقی از چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات غرب اصفهان، شرق یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی ابرناکی، بارش پراکنده و وزش باد شدید گاهی گردوخاک پیش بینی می‌شود. روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱، در شرق هرمزگان و سیستان و بلوچستان وزش باد شدید پدیده غالب است و در سایر مناطق جو آرام خواهد بود. همچنین، بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت در برخی مناطق شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در قزوین، البرز و تهران به ویژه در ساعات بعدازظهر ابرناکی، رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید همراه با خیزش گردوخاک رخ می‌دهد. سه شنبه ۲۷ اردیبهشت، در شمال غرب، غرب کشور و در سواحل دریای خزر ابرناکی، بارش پراکنده و وزش باد و در دامنه‌های جنوبی البرز وزش باد شدید رخ می‌دهد. همچنین در استان‌های مرزی واقع در غرب، جنوب غرب کشور وزش باد و پدیده گردوغبار همراه با کاهش دید و کاهش کیفیت هوا پیش بینی 

می‌شود. روز شنبه در شمال غرب و استان‌های ساحلی خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و روز یکشنبه در شمال شرق افزایش دما خواهیم داشت. بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، آسمان تهران روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ کمی ابری و وزش باد و روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت، کمی ابری و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران