شماره امروز: ۵۴۷

| | |

فیلم کوتاه «فنگ‌شویی وارونه» به نویسندگی و کارگردانی زیور حجتی، موفق به کسب جایزه بهترین فیلم از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه امریکا شد. زیور حجتی با اعلام این خبر به ایسنا گفت:

فیلم کوتاه «فنگ‌شویی وارونه» به نویسندگی و کارگردانی زیور حجتی، موفق به کسب جایزه بهترین فیلم از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه امریکا شد. زیور حجتی با اعلام این خبر به ایسنا گفت: فیلم کوتاه «فنگ شویی وارونه» را سال ۱۳۹۷ به تهیه‌کنندگی شهرداری اصفهان ساختم و موضوع این فیلم نیز درباره تربیت و ارتباط والدین با کودکان است. او ادامه داد: دغدغه اصلی من برای انتخاب این موضوع پرداختن به نوع رفتار والدین در قبال فرزندان و تأثیرات مثبت و منفی‌ای بود که از رهگذر مواجهه آنان با کودکان حاصل می‌شود. این کارگردان با اشاره به موفقیت‌های بین‌المللی فیلم خود تصریح کرد: «فنگ شویی وارونه» تابستان سال گذشته موفق به کسب جایزه بهترین فیلم کوتاه از جشنواره بین‌المللی فیلم استکهلم سوئد شد و به‌تازگی نیز جایزه بهترین فیلم را از جشنواره بین‌المللی Short film awards امریکا دریافت کرد. حجتی، خبر داد که فیلم دیگر او به نام «گلوله‌های تعمید» نیز به‌تازگی به دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی Jehlum Short Film  هند و شانزدهمین دوره جشنواره سنترال فلوریدا راه‌یافته است. او عوامل فیلم «فنگ‌شویی وارونه» را به این شرح معرفی کرد: کوروش مختاری، هاجر عتیقی و علی اعتمادی در این فیلم به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده‌اند، فیلم‌برداری کار برعهده محمدصادق داوری بوده و پویا سجادیان، محسن میناییان و محمد قربانی نیز دستیاران او بوده‌اند. 

مهدی بهرامی صدابرداری و صداگذاری، فاطمه افخمی تدوین، مونس پورفاتحیان گریم و پویا کوثر اصلاح رنگ و نور «فنگ شویی وارونه» را انجام داده‌اند و پریسا تاج‌الدین به عنوان منشی صحنه، ملیکا غلامی به عنوان طراح صحنه، امیرحسین خسروی به عنوان دستیار صحنه، اسماعیل سلطانی به عنوان دستیار کارگردان و مدیر تولید در آن فعالیت داشتند. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران