شماره امروز: ۵۴۷

| | |

رییس پلیس آگاهی ناجا از کشف ۸۸۰ دستگاه خودرو و موتورسیلکت سرقتی در نتیجه اجرای سومین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سرقت وسایل نقلیه در کشور خبر داد.

رییس پلیس آگاهی ناجا از کشف ۸۸۰ دستگاه خودرو و موتورسیلکت سرقتی در نتیجه اجرای سومین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سرقت وسایل نقلیه در کشور خبر داد. سردار محمد قنبری با اشاره به هدف‌گذاری پلیس آگاهی ناجا برای تشدید مبارزه با سرقت وسایل نقلیه افزود: در سومین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سرقت وسایل نقلیه که با هدف شناسایی و دستگیری سارقان و ارتقاء ضریب احساس امنیت اجتماعی در سراسر کشور به مرحله اجرا درآمد، ۸۸۰ دستگاه وسیله نقلیه کشف شد.

 او افزود: از مجموع ۸۸۰ دستگاه وسیله نقلیه، ۴۹۴ دستگاه خودرو و ۳۸۶ دستگاه موتورسیلکت بوده و در خلال اجرای طرح نیز، ۲۶۵ فقره سرقت قطعات و لوازم و ۲۶۸ فقره سرقت محتویات داخل خودرو کشف شده است. قنبری تصریح کرد: انجام اقدامات مقابله‌ای در برخورد با سارقان خودرو و خریداران اموال مسروقه با استفاده از همه توان و امکانات و مشارکت سایر سازمان‌های مربوط و رده‌های تخصصی در سراسر کشور در دستور کار پلیس آگاهی ناجا قرار دارد. او پایین بودن ضریب ایمنی برخی وسایل نقلیه در مقابل سرقت، کمبود پارکینگ‌های عمومی و خصوصی در سطح شهرها، کم توجهی مال‌باختگان به حفظ و نگهداری اصولی وسایل نقلیه و عدم رعایت موارد ایمنی توسط شهروندان را از جمله عوامل گرایش سارقان به سرقت برشمرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران