شماره امروز: ۵۴۷

| | |

رییس سازمان اورژانس کشور از ورود آمبولانس‌های جدید تولید داخل به ناوگان اورژانس کشور تا سال جدید و امداد نوروزی ۱۴۰۱ خبر داد .

رییس سازمان اورژانس کشور از ورود آمبولانس‌های جدید تولید داخل به ناوگان اورژانس کشور تا سال جدید و امداد نوروزی ۱۴۰۱ خبر داد . جعفر میعادفر در آیین تحویل اتوبوس آمبولانس‌های سازمان اورژانس کشور در ایران خودرو با اشاره به بحث تولید داخل، اظهار کرد: از سال ۱۳۸۲ این افتخار را داشتم که با ایران خودرو همکاری داشته باشم. بالغ بر ۶۰۰۰ دستگاه آمبولانس طی این سال‌ها خریداری و تهیه شده است که بخش اعظمی از آن با تلاش همکاران ایران خودرو دیزل 

محقق شده است. او افزود: معتقدیم تولید داخل ارزشمند است. بنده خودم از کادر درمان هستم و سه ماه تزریق واکسنم را عقب انداختم تا واکسن برکت تولید شود و بتوانم آن را استفاده کنم. افتخار می‌کنم که واکسن برکت زدم. طبق مطالعات علمی که انجام شده این واکسن از مصونیت بسیار بالایی برخوردار است و جزو دو سه واکسن اول جهانی است. رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اینکه آنقدر در ذهن ما وارد کرده‌اند که «نمی‌توانیم»، باورمان شده است که نمی‌توانیم در حالی که «ما می‌توانیم» و باید تلاش و دقتمان را بیشتر کنیم، گفت: کیفیت به ویژه در حوزه اورژانس مهم‌ترین اصل است. حرف از دقیقه نمی‌زنیم، حرف از ثانیه‌هاست. در نجات جان انسان ثانیه‌ها مهم است. این را انسان‌هایی متوجه می‌شوند که با آن مواجه شده باشند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران