شماره امروز: ۵۴۷

| | |

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش به تشریح و تبیین اقدامات انجام شده

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش به تشریح و تبیین اقدامات انجام شده در حوزه معاونت متوسطه درخصوص بازگشایی مدارس و اجرای پروژه مهر، پرداخت. علیرضا کمرئی اظهار کرد: در استمرار آموزش از طریق فضای مجازی، آموزش تلویزیونی و پخش برنامه‌های زنده آموزشی را با همکاری و همت معلمان و دانش‌آموزان ارایه کرده‌ایم که تا حد زیادی باعث کاهش استرس خانواده‌ها و دغدغه‌های جامعه در امر آموزش، در دوران کرونا شد. او افزود: آموزش و پرورش، در دوران کرونا مسیر ترقی و پیشرفت را با سرعت طی کرد و توانست در سطح ستاد و استان‌ها آموزش را با کیفیت قابل قبولی ارایه دهد. در ارزیابی‌های صورت گرفته از طریق استان‌ها، نشان داده شده است که در پخش آموزش از طریق تلویزیون، مشکل خاصی نداشته‌ایم و در حوزه ابتدایی و متوسطه، آموزش تلویزیونی به عنوان یکی از بسترهای اصلی یادگیری دانش‌آموزان شناخته شده است. 

معاون آموزش متوسطه گفت: لازم است شبکه‌های استانی را فعال‌تر از قبل کنیم و اگر نقصانی در آموزش متمرکز داریم، از طریق برنامه‌های استانی پوشش داده و آن را جبران کنیم. سعی کنیم که مسیر این بستر یادگیری را برای دانش‌آموزان هموارتر از قبل کنیم تا هم دانش‌آموز و هم خانواده، بتوانند از خدمات ارایه شده در آن بهره ببرند. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران