شماره امروز: ۵۴۷

| | |

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به قرمز بودن شرایط پایتخت از الزامی شدن دورکاری ۷۰ درصدی کارمندان خبر داد.

 معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به قرمز بودن شرایط پایتخت از الزامی شدن دورکاری ۷۰ درصدی کارمندان خبر داد. غلامرضا عباس پاشا بابیان این مطلب که مدیران مکلف به اجرای الزام اعلام شده هستند، گفت: بر اساس اعلام وزارت بهداشت شرایط کرونایی کلان‌شهر تهران به رنگ قرمز تغییر پیدا کرده است و در این شرایط دورکاری کارمندان باید با جدیت از سوی دستگاه‌های اجرایی عملیاتی شود.

 او اظهار داشت: در این خصوص بازرسان بصورت میدانی اوضاع حضور کارمندان را رصد می‌کنند و با اداراتی که این میزان دورکاری را لحاظ نکنند برخورد می‌شود. معاون استاندار تهران ادامه داد: در ماه‌های اخیر نیز بازدیدهای خوبی از ادارات داشتیم و باید اعلام کرد که بیش از ۹۰ درصد ادارات همراه هستند و این دورکاری را اجرایی می‌کنند. به گفته او، در برخی ادارات که  خدمات رسانی برای مردم در اولویت است شاید به شکل ضعیف‌تری اجرایی شود اما بیش از ۹۰ درصد کارمندان این دورکاری را اجرایی می‌کنند. عباس پاشا تاکید کرد: از شنبه دورکاری کارمندان در شهر تهران تغییر کرده و بر اساس رنگ‌بندی جدید ۷۰ درصد کارمندان باید دورکار باشند و تنها ۳۰ درصد کارمندان در محل کار خود حاضر خواهند بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران