شماره امروز: ۵۴۷

| | |

با اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با فوت ۱۶۳نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید۱۹ تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۷۹ هزار و ۲۱۹نفر رسید.وزارت بهداشت در این اطلاعیه افزود:

با اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با فوت ۱۶۳نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید۱۹ تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۷۹ هزار و ۲۱۹نفر رسید.وزارت بهداشت در این اطلاعیه افزود: تاکنون دو میلیون و ۳۶۲ هزار و ۴۲۸ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. چهارهزارو۶۹۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند و ۱۹ میلیون و ۱۸۵ هزار و ۹۳۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.وزارت بهداشت همچنین اعلام کرد: تاکنون دو میلیون و ۸۴۴هزار و ۶۳۹نفر دوز اول واکسن کرونا و ۴۸۵هزار و ۶۷۰نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده و واکسینه شده‌اند. مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به سه میلیون و ۳۳۰هزار و ۳۰۹ دوز رسید.

بر اساس آمار رسمی کشورها ویروس کرونا تاکنون حدود ۱۶۷ میلیون نفر را در دنیا به‌طور قطعی مبتلا کرده و بیش از سه میلیون و ۴۷۰ هزار نفر نیز بر اثر بیماری کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران