شماره امروز: ۵۴۷

| | |

محققان دانشگاه کالیفرنیا ایمپلنت کوچک بی سیم ساخته‌اند که می‌تواند در بافت‌های عمیق به شناسایی میزان اکسیژن رسانی بپردازد.

   محققان دانشگاه کالیفرنیا ایمپلنت کوچک بی سیم ساخته‌اند که می‌تواند در بافت‌های عمیق به شناسایی میزان اکسیژن رسانی بپردازد. این محققان هدف از توسعه این ابزار را پایش سلامت اندام‌های پیوندی عنوان کرده‌اند. وظیفه اصلی این این ایمپلنت کوچک بی‌سیم اندازه‌گیری میزان اکسیژن رسیده به بافت‌های داخل بدن است. 

   هیات نظارت فیس بوک با تاخیر و طی چند هفته آینده در مورد لغو تعلیق اکانت دونالد ترامپ، رییس‌جمهور سابق امریکا تصمیم‌گیری خواهد کرد.این پرونده ظاهرا توجه بخش عمده‌ای از مردم را به خود جلب کرده و هیات نظارت فیس بوک می‌گوید تاکنون بیش از ۹ هزار دیدگاه دریافت کرده و باعث شده فرآیند بررسی دقیق پرونده تا این لحظه طول بکشد. 

   شرکت گوگل امسال هفت میلیارد دلار در دفاتر و دیتاسنترهای سراسر امریکا سرمایه‌گذاری خواهد کرد که کمتر از ۱۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ خواهد بود و ۱۰ هزار شغل تمام وقت ایجاد می‌کند. جدیدترین سرمایه‌گذاری گوگل شامل طرح‌های توسعه برای دیتاسنترهای نبراسکا، کارولینای جنوبی و تگزاس، دفاترش در آتلانتا، واشنگتن، شیکاگو و نیویورک خواهد بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران