شماره امروز: ۵۴۷

| | |

تاکنون یک میلیون و ۹۳۲ هزار و ۷۴ نفر در کشور به‌طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۶۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا تعداد جان‌باختگان کرونا در کشور به ۶۳ هزار و ۱۶۰ نفر رسیده است. سخنگوی وزارت بهداشت،

تاکنون یک میلیون و ۹۳۲ هزار و ۷۴ نفر در کشور به‌طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۶۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا تعداد جان‌باختگان کرونا در کشور به ۶۳ هزار و ۱۶۰ نفر رسیده است. سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این مطلب گفت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱ هزار و ۶۸۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۵۷۲ نفر از آنها بستری شدند. 

با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۹۳۲ هزار و ۷۴ نفر رسید. سیما سادات لاری ادامه داد: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۶۵۰ هزار و ۵۶۹ نفر از بیماران بهبود یافته ، یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. چهار هزار و ۵۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. او افزود: تاکنون ۱۳ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۱۱۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. همچنین در حال حاضر ۴۷ شهرستان قرمز و ۱۲۶ شهرستان نارنجی هستند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت «از» و «به» شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، ممنوع است. لاری گفت: همچنین ۲۴۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۸شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران