شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سخنگوی وزارت بهداشت از فوت ۹۳ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور و گذشتن شمار قربانیان از مرز 60 هزار نفر خبر داد. سیما سادات لاری، گفت:

سخنگوی وزارت بهداشت از فوت ۹۳ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور و گذشتن شمار قربانیان از مرز 60 هزار نفر خبر داد. سیما سادات لاری، گفت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۴۹۴ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۶۳۱ هزار و ۱۶۹ نفر رسید. لاری بیان کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع 

جان باختگان این بیماری به ۶۰ هزار و ۷۳ نفر رسید. به گفته او، خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۱۲۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند. همچنین سه هزار و ۷۳۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند. سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: تا کنون ۱۰ میلیون و ۸۵۳ هزار و ۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۱۱ شهرستان قرمز، ۳۲ شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان آبی هستند. به گفته او، شهرهای آبادان، اهواز، بندر ماهشهر، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامهرمز، شادگان، شوشتر، کارون و هویزه در وضعیت قرمز بیماری قرار دارند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران