شماره امروز: ۵۴۷

| | |

فرماندار ویژه شهرستان ری از ارایه خدمات بهداشتی به مراکز نگهداری معتادان متجاهر برای مقابله با کرونا ویروس خبر داد.

فرماندار ویژه شهرستان ری از ارایه خدمات بهداشتی به مراکز نگهداری معتادان متجاهر برای مقابله با کرونا ویروس خبر داد. حسین توکلی کجانی در تشریح روند مقابله با کرونا ویروس در سطح شهرستان ری ضمن قدردانی از تلاش و مجاهدت کادر درمان در عرصه مبارزه با این ویروس منحوس گفت: شهرستان ری علاوه بر آنکه در سطح ملی و باتوجه به وظایف 

تعیین شده برای شهرستان‌ها در عرصه مقابله با کرونا ویروس در خدمت‌رسانی شبکه سلامت وظایفی را برعهده داشت، با موضوعات دیگری هم مواجه بود و به مسافران فرودگاه حضرت امام (ره) در ورودی و خروجی این فرودگاه باید خدمات بهداشتی ارایه می‌کرد. او افزود: با توجه به وجود ندامتگاه و زندان تهران بزرگ در این شهرستان ارایه خدمات بهداشتی به این افراد نیز انجام شد. از سوی دیگر با توجه به وجود مراکز نگهداری معلولین و سالمندان و همچنین نگهداری معتادان در شهرستان ری وبرنامه‌ریزی برای 10 هزار معتاد متجاهر، خدمت رسانی و ارایه خدمات بهداشتی به آنها نیز انجام شد. 

به گفته کجانی، با توجه به وجود حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در این شهرستان در حوزه ارایه خدمات بهداشتی برای این حرم مطهر نیز باید تمهیدات ویژه‌ای اتخاذ می‌شد که همگی انجام شد و در حوزه محدودیت‌های کرونایی نیز همه موارد با دقت اعمال و اجرا شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران