شماره امروز: ۵۴۷

| | |

آلبوم موسیقی «سُرور» با تهیه و تنظیم قطعات داریوش اسحاقی از نوازندگان شناخته شده سازهای کوبه‌ای کشورمان در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

آلبوم موسیقی «سُرور» با تهیه و تنظیم قطعات داریوش اسحاقی از نوازندگان شناخته شده سازهای کوبه‌ای کشورمان در دسترس مخاطبان قرار گرفت. «سُرور» عنوان یکی از تازه‌ترین آلبوم‌های منتشر شده در بازار موسیقی است که با هنرمندی گروه «کوبانگ» با تهیه و تنظیم داریوش اسحاقی منتشر شده است. ضمن اینکه میثاق اسحاقی، داریوش اسحاقی، فریبا اسحاقی، متین اسحاقی گروه اجرایی آلبوم را تشکیل می‌دهند. داریوش اسحاقی درباره این آلبوم نوشته است: «همانطور که می‌دانیم، ضرب یا ریتم یکی از عناصر سازنده و اساسی زندگی است. پژوهش بسیاری از محققان این را به ما نشان می‌دهد که نخستین عامل از عوامل دوگانه موسیقی که برای نخستین بار انسان با آن

 رو به رو شده، ریتم است. موسیقی بسیاری از تیره‌های آفریقایی موجود تنها فقط ریتم است. رواج روز افزون موسیقی جاز که برگرفته از موسیقی آفریقا است. جاذبه جهانی ریتم و ضرب را مشخص می‌کند. در این مجموعه از ریتم‌های ترکیبی، ساده و لنگ استفاده شده است که هر ریتم با تکنیک‌های مختلف بسط و گسترش داده شده‌اند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران