شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی دی ماه سال ۹۹هستند

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی دی ماه سال ۹۹هستند را به خدمت سربازی فراخواند. تمام مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم دی ماه سال ۱۳۹۹ دریافت کرده‌اند، باید حداکثر تا روز شنبه ۳۰ آذرماه با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند. در این اطلاعیه آمده است، تمام مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، غیردانشگاهی (دیپلم و زیردیپلم) باید در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفینامه مشمولان درج شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند. مشمولان با رعایت بهداشت فردی قبل از اعزام به مراکز آموزش نسبت به کوتاه کردن موی سر و ناخن خود اقدام و همراه خود وسایل ضروری و شخصی داشته باشند و لازم به ذکر است برای رعایت سلامت بیشتر سربازان خانواده‌های مشمولان از همراهی و بدرقه فرزندان خود در محل اعزام خودداری کنند.

با توجه به شرایط بیماری کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در طول دوره امکان مرخصی سربازان وجود ندارد، لذا مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون درصورت تلقیح، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند: تاهل، جانبازی بالای ۱۰ درصد والدین، گواهی خانواده درجه یک شهدا وپدر نظامی شاغل یا وابسته را نیز به همراه خود داشته باشند. لازم به ذکر است؛ عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران